#KASA-24.pl

zarabianie-online

Aplikacje do zarabiania pieniędzy przez telefon

                       KLIKNIJ

Życie bez telefonu w obecnych czasach jest prawie nie możliwe. Używamy telefonów na codziennie prawie no-stop i nie wyobrażamy sobie życia bez tego technologicznego udogodnienia , ale możemy także dzięki takiemu udogodnieniu zarabiać całkiem ładne pieniądze.

Jakie aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie warto używać ?

Najlepsze aplikacje do zarabiania na telefonie według KASA-24.PL

W internecie z pewnością znaleźć można wiele, różnych aplikacji, które pozwalają zarabiać na telefonie. Jedne wymagają większego zaangażowania, inne mniejszego, ale łączy je wszystkie duża mobilność. Zarabiać w ten sposób możemy praktycznie wszędzie, gdzie mamy dostęp do internetu. Poniżej kilka aplikacji, które pozwalają zarabiać na telefonie.

Rozbudowane aplikacje

Najlepsze aplikacje to te, które pozwalają zarabiać na wiele różnych sposobów. Niestety wiele jest ukierunkowanych na konkretny typ działań np. wypełnianie ankiet czy wykonywanie prostych zadań. Ciężko znaleźć bardzo rozbudowane aplikacje, ale jedna z nich trafiła do zestawienia.

wowapp

WowApp to pierwsza aplikacja do zarabiania pieniędzy na telefonie w zestawieniu. Jest bardzo rozbudowana i pozwala zarabiać na wiele różnych sposobów. Za co dokładnie otrzymujemy wynagrodzenie w aplikacji:

  • czatowanie z innymi użytkownikami aplikacji, wykonywanie połączeń audio oraz wideo,
  • wykonywanie określonych zadań, oglądanie filmików i instalowanie aplikacji,
  •  ustawienie określonej strony startowej,
  • robienie zakupów w sklepach, które oferują cashback,
  •  wypełnianie ankiet,
  •  granie w gry,
  •  wyświetlanie reklam przy zablokowanym telefonie (opcja oczywiście jest opcjonalna i nie trzeba jej uruchamiać).

ZAREJESTRUJ SIĘ

ankiety opinie pl

Opinie.pl – bardzo dobry panel ankietowy, który często organizuje dodatkowe konkursy. Nie należą one do specjalnie trudnych, a pozwalają zdobyć dodatkowe nagrody.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.ZAREJESTRUJ SIĘ

ankiety Badanie opinii

Badanie Opinii – serwis oferuje przede wszystkim płatne ankiety, ale jest również możliwość wcielenia się w rolę tajemniczego klienta.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.ZAREJESTRUJ SIĘ

ankiety online marketagent

Marketagent – posiada własną aplikację na iOS oraz Androida, która pozwala wypełniać ankiety oraz wykonywać drobne zadania za pomocą smartfona.

Wymagany wiek: ukończone 14 lat.ZAREJESTRUJ SIĘ

ankiety toluna

Toluna – pozwala tworzyć własne ankiety i głosowania, aby poznać opinie pozostałych członków społeczności.

Wymagany wiek: ukończone 16 lat.ZAREJESTRUJ SIĘ

Myiyo

Myiyo – posiada własny serwis społecznościowy, który pozwala na lepszą integrację między użytkownikami oraz ciekawą opcję jaką jest “polecanie ankiet”.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.ZAREJESTRUJ SIĘ

Powyżej przedstawiłem aplikacje , które pozwalają łatwo zarabiać przy użyciu telefonu , ale o wiele lepsze są panele ankietowe do wypełniania na komputerze. Jest ich znacznie więcej co daje więcej możliwości na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Zapraszam do zapoznania się z naszą listą paneli ankietowych do uzupełniania na komputerze w tym celu proszę kliknąć w zdjęcie poniżej.

0Shares