#KASA-24.pl

zarabianie-online

Klikanie w reklamy

Klikanie reklam jest prostą metodą zarabiania w internecie.

Wystarczy umiejętność klikania myszką.

Wyjątkiem jest autosurf, który co prawda nie wymaga klikania, ale zalicza się do kategorii.

Zarabianie na reklamach nie wymaga żadnego wkładu finansowego jest to spory plus zwłaszcza dla młodzieży.

Zarabianie na reklamach

najlepsze strony :

Reklama jest dźwignią handlu, o czym dobrze wiedzą przedsiębiorcy. W związku z tym jesteśmy zewsząd nimi bombardowani.

Jednakże te denerwujące reklamy mogą okazać się czymś przydatnym, gdyż możliwe jest zarabianie za każdą przeczytaną czy obejrzaną reklamę. Skoro musimy mieć z nimi do czynienia na co dzień, to warto zrobić z nich użytek dla siebie.

Klikanie w reklamy

Serwisy, które płacą za klikanie w reklamy podzielone na Polskie oraz zagraniczne.

Więcej szczegółowych informacji po kliknięciu w nazwę serwisu. Można oczywiście również od razu przejść do rejestracji klikając przycisk znajdujący się pod krótkim opisem.

Polskie

Sejfik

Sejfik prawdopodobnie najlepszy serwis tego typu. Oferuje najwięcej możliwości zarobkowych ze wszystkich serwisów tego typu.ZAREJESTRUJ SIĘ

szybkakasa24h

Szybkakasa24h pozwala zarabiać na social mediach takich jak Facebook, YouTube itp. Dodatkowo posiada autosurf.ZAREJESTRUJ SIĘ

Centrum Reklamy

Centrum Reklamy to typowy serwis GTPR, których umożliwia zarabianie na reklamach głównie poprzez czytanie maili. Cztery serwisy znajdujące się poniżej należą do tego samego właściciela i mają nawet podobną szatę graficzną. Działają na podobnej zasadzie, choć ze wszystkich 5 ten jest najlepszy.ZAREJESTRUJ SIĘ

Puls reklamy

Puls ReklamyZAREJESTRUJ SIĘ

Imperium Reklamy

Imperium ReklamyZAREJESTRUJ SIĘ

Świat Reklam

ZAREJESTRUJ SIĘ

Świat Reklam

zielony mail

Zielony MailZAREJESTRUJ SIĘ

Zagraniczne

Paidverts

Paidverts ciekawy serwis umożliwiający zarabianie na reklamach, który ma w sobie trochę z revshare. Wyróżnia go obecność tzw. punktów BAP, od których zależy wartość reklam.ZAREJESTRUJ SIĘ

Neobux

Neobux to typowy BUX, który płaci za klikanie w reklamy. Umożliwia również wynajęcie poleconych.ZAREJESTRUJ SIĘ

Płatne zadania i inne

Zarabianie na reklamach to nie tylko ich klikanie. Dostępne są również specjalne serwisy, w których głównym źródłem zarobku jest wykonywanie płatnych zadań.

kubigo

Kubigo to serwisu płacący za wykonywanie płatnych zadań. Znaleźć tu można zarówno proste zadania, jak i  te wymagające więcej zaangażowania.ZAREJESTRUJ SIĘ

zaczytaj

Zaczytaj, jak sugeruje zresztą nazwa, płaci za czytanie artykułów na różnych stronach.ZAREJESTRUJ SIĘ

EasyHits4U

EasyHits4U to typowy serwis oferujący wymianę ruchu. Płaci dodatkowo za obejrzenie dużej ilości reklam, ale nie to jest głównym zadaniem serwisu.ZAREJESTRUJ SIĘ

Ile możemy zarobić na klikaniu w reklamy?

Oczywiście da się zarobić na płatnym klikaniu w reklamy, jednakże nie są to zawrotne sumy, a do osiągnięcia przyzwoitej kwoty konieczne jest poświęcenie sporej ilości czasu. Jeśli mamy go w nadmiarze, to nie stanowi to jednak problemu. Za kliknięcie w reklamę można zarobić zwykle kilka groszy. Wysyłane są one w postaci e-maila czy też dostępne są na specjalnych stronach. Jeśli liczymy na konkretne pieniądze, to najlepiej jest zarejestrować się na kilku portalach, gdyż linki z reklamami nie są dostępne cały dzień, a ponadto ich ilość jest ograniczona. Tak więc poświęcając kilka minut na klikanie w reklamy, zarobimy dziennie średnio kilka groszy.

Chociaż nie zostaniemy milionerami, to jednak regularne klikanie w reklamy jest w stanie zagwarantować nam dodatkowe pieniądze, których nie jesteśmy w stanie zarobić, siedząc przed telewizorem z pilotem w ręku. Rezultatów nie zobaczymy też natychmiast, jednakże zapał do działania pozwoli odnieść sukces. Znacznie bardziej opłacalne są serwisy zagraniczne, gdyż każdy klik w owych programach jest wart więcej niż w rodzimych. Decydując się na programy paid-to-click, należy stawiać wyłącznie na stabilne i wypłacalne buxy. Reklamy pojawiają się kilka razy w ciągu dnia, a więc najlepiej sprawdzać je o różnych porach dnia. Dzięki cierpliwości i regularności zarobki wraz z upływem czasu stają się coraz większe.

Trzeba również uważać na serwisy, które nie wypłacają zarobionych pieniędzy. Dobrym przykładem tutaj może być znany ermail. Wszystkie poniższe serwisy są jednak jak najbardziej wypłacalne.

Zarabianie poprzez klikanie w reklamy wymaga wyłączenia programu blokującego reklamy (jak wyłączyć Adblocka) lub dodania strony do wyjątków, co jest chyba dość oczywiste.

Dlaczego ktoś ma nam za to płacić?

Możliwość dorobienia na klikaniu w reklamy staje się coraz popularniejsza, gdyż rośnie konkurencja na rynku. Firmy płacą za klikniecie w reklamę, która promuje ich produkt. W ten sposób chcą one zainteresować potencjalnego klienta do zapoznania się z ich oferta, dzięki czemu wzrasta szansa na to, że zapłacimy za owy produkt. Są to legalne i darmowe strony płacące swoim użytkownikom za oglądanie wyświetlanych na nich reklamach. Firmy wykupują reklamę w danym serwisie, a serwis z kolei płaci oglądającym za ich obejrzenie. Dzięki temu firmy mają pewność, że ktoś faktycznie obejrzał daną reklamę. Jak to wygląda w praktyce? Otóż konieczne jest zarejestrowanie się, aby móc zarabiać w programach typu PTC. Po kliknięciu w reklamę należy odczekać kilka sekund (dłuższy czas to większy zarobek), po czym zarobek zostaje automatycznie dopisany do salda użytkownika programu. Po uzbieraniu minimalnej kwoty, można wypłacić zarobki.

Pojęcia związane z zarabianiem na reklamach

Strony oferujące wynagrodzenie za klikanie w reklamy najczęściej są opisane skrótami:

  • GPTR (Get Paid to Read) – programy, płacące za klikanie w reklamy i czytanie maili.
  • PTC (Paid to Click)buxy – strony płacące za klikanie w reklamy. Po każdym kliknięciu trzeba odczekać określony czas, by reklama została zaliczona.

Inne powiązane pojęcia, które można często spotkać:

  • ptp (paid to promote) – promowanie reklam z jednego serwisu w drugim poprzez unikalny link. Zarobek najczęściej podawany jest za 1000 wyświetleń. (Sejfik, Imperium Reklamy, Puls Reklamy, Świat Reklam, Zielony Mail).
  • autosurf – odpalamy i nie musimy nawet nic robić, ponieważ reklamy same się zmieniają po określonym czasie (Forsapl, Zarabiara).
  • manualsurf – to samo co autosurf z tą różnicą, że co jakiś czas trzeba potwierdzić swoją obecność klikając w obrazek lub coś podobnego.
  • surfbar – jest programem instalowanym dobrowolnie na komputerze. Wyświetla on reklamy (bannery) za co przyznawane jest wynagrodzenie.

0Shares