#KASA-24.pl

zarabianie-online

Jak stracić uchwyty miłości

Jeśli zapytasz prawie każdego specjalistę od fitnessu, jak stracić swoje uchwyty miłosne, powiedzą ci dwie rzeczy: Żadna ilość brzuszków brzucha nie zrobi różnicy, jeśli nie poprawisz najpierw diety i schematu ćwiczeń.

I nie ma czegoś takiego jak „redukcja plam”, jeśli chodzi o utratę tłuszczu, więc nie możesz celować sam w ten obszar.
Uchwyty miłosne, uciskany po obu stronach brzucha tłuszcz, który prowadzi do wyglądu „muffin top”, jest szczególnie uparty. Nie reagują tak szybko na zmiany diety i ćwiczeń, jak bardziej niebezpieczny tłuszcz trzewny, który znajduje się głęboko w jamie brzusznej i prowadzi do bardziej „potbelly” wyglądu.
Jeśli jesteś kobietą, a twoja talia jest większa niż 35 cali lub mężczyzna o rozmiarze talii większym niż 40 cali, najpierw stracisz tłuszcz z głębokiego brzucha. Jest to rzeczywiście lepsze dla twojego zdrowia, ponieważ trzewny tłuszcz został powiązany z wieloma problemami medycznymi, w tym nadciśnieniem, wysokim poziomem cholesterolu, stanem przedcukrzycowym i stanem zapalnym.
Aby stracić tłuszcz podskórny, który tworzy niezbyt kochane uchwyty miłosne (lub nadmiar tłuszczu na biodrach, udach i pośladkach), zajmie to jeszcze więcej czasu i wysiłku.
 Jaka jest najlepsza dieta do utraty uchwytów miłości? Ten, który można trzymać długoterminowo, ponieważ dla większości ludzi nie będzie to szybkie ani łatwe. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku mężczyzn, ponieważ często jest to ostatnie miejsce na ciele, gdzie tracą wagę. Jeśli chodzi o konkretne zalecenia dotyczące ćwiczeń, trzech najlepszych trenerów podzieliło się poradami udzielonymi klientom z listy A. Gunnar Peterson, który szkoli hollywoodzkich aktorów i profesjonalnych sportowców, w tym Los Angeles Lakers z NBA, opowiada się za kompleksowym podejściem do stylu życia, które obejmuje czyste jedzenie, odpowiedni sen, zarządzanie stresem, dużo nawodnienia i pracę sprinterską zmieszaną z kardio w stanie ustalonym co drugi dzień, aby zoptymalizować spalanie tłuszczu. Praca sprinterska, znana również jako trening interwałowy o wysokiej intensywności, obejmuje naprzemienne okresy maksymalnego wysiłku z okresami regeneracji (nie mylić z odpoczynkiem). Czas trwania sprintu może się wydłużyć, a okresy regeneracji mogą ulec skróceniu wraz z poprawą kondycji. Cardio w stanie stacjonarnym polega na ćwiczeniu przy około 65% do 85% maksymalnego tętna przez co najmniej 30 minut. 
 Ami Jampolis, czołowy trener rejonu zatoki San Francisco (i, zgodnie z ujawnieniem, moja siostra), zaleca treningi obwodowe o wysokiej intensywności kilka razy w tygodniu, aby zbudować lub utrzymać spalanie kalorii mięśni, a także kilka dni treningu sercowo-naczyniowego w stanie stacjonarnym. Trening obwodowy o wysokiej intensywności obejmuje naprzemienne ćwiczenia siłowe (takie jak pushup) i krótkie serie ćwiczeń sercowo-naczyniowych (takich jak podskoki), przy minimalnym odpoczynku pomiędzy nimi. Ten rodzaj treningu zyskuje popularność dzięki szybkiemu tempu i wydajności czasowej i można go wykonywać w domu lub na siłowni specjalizującej się w tego rodzaju treningach. Jampolis zgadza się z Petersonem w kwestii unikania zgięć bocznych za pomocą ciężarów. Zamiast tego sugeruje dwa bardzo proste, ale skuteczne ćwiczenia, które nie wydają się mieć efektu łączenia na skośne mięśnie brzucha: deski boczne i rowery. Oba można zrobić w dowolnym miejscu i nie wymagają żadnego sprzętu. Przewodnik po handlu elektronicznym od CNN Underscored: Zintegruj trening interwałowy w domu z rutyną ćwiczeń dzięki tym produktom przyjaznym dla początkujących Harley Pasternak, trener gwiazd i dietetyk, stosuje jeszcze prostsze podejście do utraty uchwytów miłości. Oprócz czyszczenia ich diety, daje wszystkim swoim klientom urządzenia monitorujące kondycję, aby upewnić się, że spełniają oni wymagane 12.000 kroków dziennie i siedem godzin snu w nocy. Odkrywa, że ​​trening o większej intensywności może często zwiększać apetyt, co utrudnia trzymanie się diety, więc woli po prostu chodzić, wraz z regularnym treningiem siłowym, który obejmuje pracę z każdą większą częścią ciała co najmniej raz w tygodniu. 
 Chociaż ich podejście może się różnić, profesjonaliści zgadzają się z popularnym powiedzeniem „abs wykonuje się w kuchni, a nie na siłowni”. Jeśli naprawdę chcesz stracić swoje uchwyty miłosne, zacznij od znalezienia planu diety, który będzie dla ciebie odpowiedni i który możesz trzymać się długoterminowo, a następnie zbuduj program ćwiczeń, który będzie zgodny z twoim obecnym poziomem kondycji, preferencjami ćwiczeń, budżetem i harmonogram. Jak wykonać deskę boczną: Leżąc na boku, unieś ciało na przedramię, trzymając biodra, stopy i ramiona ułożone jedna na drugiej. Staraj się utrzymywać tę pozycję tak długo, jak to możliwe, zwiększając czas, gdy jesteś silniejszy. Uważaj, aby nie zapaść się w górną część pleców. Jeśli twój balans jest trochę mniejszy, możesz postawić jedną stopę przed drugą, aby uzyskać większą stabilność. Przełącz strony i powtórz trzy razy. W miarę postępów możesz upuścić biodra na podłogę, a następnie sprowadzić je z powrotem do pozycji deski bocznej 15 do 20 razy i powtórzyć trzy serie z każdej strony. Jak robić rowery: Połóż się na plecach, zginając oba kolana pod kątem 90 stopni i połóż dłonie za głową. Całkowicie wyciągnij jedną nogę na około 6 cali nad ziemią, przynosząc przeciwny łokieć do przeciwległego kolana. Kontroluj, wyciągnij wyciągniętą nogę i wyciągnij drugą nogę, jednocześnie przenosząc drugi łokieć na przeciwne kolano. Pamiętaj, aby skręcić z brzucha, a nie szyi. Kontrola jest kluczem w tym ćwiczeniu; prędkość nie jest twoim przyjacielem. Staraj się przełączać co dwie sekundy. Celuj w trzy zestawy po 60 sztuk (30 na nogę). Dr Melina Jampolis jest internistką i certyfikowanym lekarzem specjalizującym się w żywieniu i autorką wielu książek, w tym „Spice Up, Slim Down”. 

0Shares