#KASA-24.pl

zarabianie-online

Skracanie linków

Skracanie linków jest stosowane ,aby zmienić długi adres linków w krótszy i przyjazny użytkownikom. Skracanie linków za pomocą zewnętrznego serwisu daje dostęp do różnego rodzaju statystyk, które są pomocne podczas wrzucania takich linków na zewnętrzne strony. Samo skracanie oczywiście pozwala zarobić i nie jest to trudne jak mogło by się na początku wydawać. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają dobry pomysł na wygenerowanie w sieci przyzwoitego ruchu.

Skracanie linków ~i~ jak na tym zarobić?

Skracanie linków służy przede wszystkim do zamaskowania dużej liczby znaków w linkach. W przeciwieństwie do standardowych “skracaczy” tutaj przed stroną docelową pojawia się krótka strona na ,które j znajduje się reklama. Po kliknięciu na skrócony link udostępniony w internecie, należy odczekać kilka sekund ,oraz pominąć reklamę ,a już po chwili uzyskujemy przekierowanie do właściwego linku. W ten sposób skrócić można dowolny adres www, a serwisy które to umożliwiają, płacą za skracanie linków za ich pośrednictwem. Pieniądze uzyskujemy z wyświetlających się reklam, a analiz ruchu oraz kont premium. Wystarczy wkleić na stronie serwisu wybrany link do skrócenia i zatwierdzić i wnet uzyskujemy nowy adres linku. Im więcej razy go udostępnimy i im więcej razy ktoś w niego kliknie tym więcej zarobimy.

Istnieje wiele “skracaczy”, czyli stron oferujących możliwość skracania linków.

Stawka za 1,000 kliknięć zależna jest przede wszystkim od kraju, z którego uzyskujemy ruch. Dlatego najlepiej zamiast udostępniać w sieci bezpośredni linki, można zamaskować je za pomocą “skracacza” i w ten sposób zarobić. Umieszczanie jak największej ilości linków pozwala na szybkie uzbieranie kwoty wymaganej do wypłaty. Skrócone linki trzeba udostępniać praktycznie wszędzie gdzie tylko się da, między innymi na forach, serwisach społecznościowych typu facebook, na blogach czy też w e-mailach i innych wiadomościach prywatnych i nie tylko 🙂 . Treść, do której odsyłają linki powinny być atrakcyjna dla odbiorcy, albo przynajmniej odbiorca powinien tak myśleć :p. Mogą one prowadzić do różnych stron…

Gdzie skracać linki ?

Zależy od kraju, w którym mamy zamiar promować LINKI. Najlepiej porównać aktualne stawki dla wybranego kraju. Poniżej przedstawiam serwisy, które polecam.

Dodam tylko ,że koniec końców i tak najlepiej promować na zagranicznych stronach.

Adfly

Adfly jest “skracaczem” linków, który funkcjonuje od 2009 roku. Jest to najpopularniejszy serwis, który płaci za skracanie linków.

Zarejestruj się


Shorte

Shorte jest Polskim skracaczem, który powstał w 2013 roku.

Jak zarabiać w internecie?

Skracanie linków po wrzuceniu w odpowiednie miejsca generuje całkiem przyzwoity dochód pasywny i nie jest to jedyna możliwość zarabiania przez internet, którą warto znać. Bardzo zbliżoną formą zarabiania jest również hosting plików, który można całkiem nieźle połączyć ze skracaniem. Są to tylko jedne z wielu możliwości, jakie daje internet.

POLECAMY RÓWNIEŻ

0Shares