#KASA-24.pl

zarabianie-online

SYN GOWINA RAPUJE. “POGOŃMY RAZEM PIS-OWSKICH FRAJERÓW”

Co na to rodzice 🙂 ?

Ziemowit Gowin dołączył do akcji #Hot16Challange2. Utwór z całą pewnością nie spodoba się jego ojcu.

Do głośnej muzycznej akcji – mającej za cel wspieranie służby zdrowia – dołączył syn byłego ministra w rządzie Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Gowina.

– Rządzi nami Zjednoczona Prawica, mnie już od tego strzela kur**** – rapuje młody Gowin.

– Covid 19 całkiem niebezpiecznie, nie wmówisz mi jednak że tak będzie wiecznie. Ogarnij się zatem, nie słuchaj tych bajerów, pogońmy razem pisowskich frajerów. (…) Połączmy się tedy, zbudujmy wielką siłę. Postawmy PiSowcom polityczną mogiłę – wzywa na nagraniu 27-latek.

Oberwało się także Telewizji Polskiej: “TVPiS? Jak w Korei propaganda, pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda”.

– Ziemowit Gowin to chyba jeden z tych przypadków, gdzie syn nie do końca podziela poglądy ojca, delikatnie mówiąc – komentuje dziennikarz Marcin Wyrwał, onet.pl

– Pewnie Jarosław Gowin wolałby, żeby cała Polska odkryła jego syna np. z powodu wygranej w turnieju szachowym. No ale wyszło trochę inaczej – reaguje na nagranie dziennikarz Paweł Buczkowski, “Dziennik Wschodni”. 

Jarosław Gowin został zapytany przez redakcję Onetu o utwór syna. – Syn jest dorosły, nie komentuję – odpowiedział prezes Porozumienia. 

Pozytywnie na utwór zareagowali zaskoczeni internauci:

“Szacun, Ziemowit”.

“Szacun za odwagę, tak młodzi ludzie powinni mówić głośno jakie Państwo będzie ich domem”.

“Daleko padło jabłko od jabłoni”.

“Czyli brak kręgosłupa nie jest cechą dziedziczona genetycznie, ufffffff”.

“Mógłby wygrać Listę Przebojów Trójki”.

***

#Hot16Challange2 jest wyzwaniem polegającym na nagraniu utworu składającego się z 16 wersów. Muzycy/artyści apelują o wspieranie zbiórki pieniężnej przeznaczonej dla pracowników służby zdrowia, którzy walczą na pierwszej linii z koronawirusem. 

0Shares