#KASA-24.pl

zarabianie-online

Whiftepress czy warto?

Whitepress , czy warto?

Whiftepress czy warto?

Platforma wspomagająca publikację artykułów, tworzenie treści i współpracę z influencerami.

Oprócz tego, że platforma skupia się na wspieraniu działań content marketingu to równocześnie jest też ściśle zaangażowania w influencer marketing. Najprościej mówiąc, jest to więc pośrednik, pomiędzy reklamodawcą, a wydawcą portalu czy danej strony                                    internetowej. 

Whitepress jakie ma funkcje i co nam oferuje 

Głównym zadanie platformy  WhitePress  jest przede wszystkim pośredniczenie między reklamo-biorcą, a reklamodawcą.  WhitePress wspwspółpracuje aktualnie z ponad 6000 portalami oraz blogami dzięki czemu daje nam bardzo wiele możliwości i szans na publikację treści jak pozyskanie ciekawych ofert reklamowych.

Samo publikowanie i korzystanie z aplikacji jest bardzo proste i intuicyjne, a wszystko zaczyna się od dodania lub zamówienia konkretnego artykułu , a dzięki współpracy z dziennikarzami i copywriterami otrzymujemy treści wysokiej jakości i na różnorodne tematy. W kolejnym etapie należy wybrać portal, na którym dana treść ma być opublikowana i pozostaje nam tylko opłacić usługę.       

I TO WSZYSTKO , TRUDNE ? NIE SĄDZĘ 

Dalsze kroki należą już do pracowników WhitePress, którzy monitorują terminową publikację, a zleceniodawca może analizować  i mieć wgląd w to, jak czytelnicy danego portalu zareagowali na opublikowany artykułu.   

Co zyskują wydawcy ?

Z serwisu korzysta wielu reklamodawców, więc pomaga to nam pozyskać dodatkowych klientów. Platforma pobiera swoją prowizję od każdego zrealizowanego zlecenia, a w zamian pozwala znaleźć reklamodawców, których sami moglibyśmy nie znaleźć ,a na prawdę warto bo nawet nie wielka strona może zcząć zarabiać na WhitePress.

Co zyskują reklamodawcy ?

Współpraca z serwisem takim jak WhitePress przynieść może wiele korzyści, których wymienić można wiele, choć by budowę świadomości marki jak i produktu poprzez dystrybucję jakościowej treści, czy wzrost ruchu z odnośników co ma również wpływ na pozycjonowanie

Wysokiej jakości linki z artykułów to niezwykle ważna informacja dla algorytmu wyszukiwarki Google, które wraz z innymi działaniami SEO zapewniają nam znaczne polepszenie pozycji w wynikach wyszukiwania

Silne linki na innych stronach to jedna z najważniejszych i najprostszych dróg do polepszenia wyników swojej strony.

                                                                                                                   

Jakie są wymagania, aby dodać stronę do Whitepress ?

 Wymagania nie są wygórowane, a przedstawiają się następująco:

  • udokumentowany ruch powyżej 3000 unikalnych użytkowników miesięcznie
  • brak zainstalowanych systemów wymiany linków
  • musi posiadać autorskie treści

Proces dodawania bloga na WhitePress jest intuicyjny i ogranicza się do podania podstawowych informacji, takich jak adres, tematyka oraz informacje odnośnie popularności serwisu.

Zarobki na WhitePress

Pewnie to Was najbardziej interesuje , i tu was zaskoczę : Wszystko zależy od was. Jest sporo innych osób co też chcą zarobić i trzeba mieć konkurencyjne ceny ,ale i nie za tanie, co blog to inna wartość.                      W przypadku wartościowych blogów, na publikacji artykułów sponsorowanych zarobić można całkiem spore pieniądze, ale i przy zwykłym miejscu reklamowym można utrzymać stronę i na niej zarobić co nie co.

Artykuły i Cennik 

White Press, poza tym, że łączy wydawców z reklamodawcami pozwala również zakupić za jej pośrednictwem gotowe treści. Są to gotowe artykuły, infografiki oraz inne teksty.

W przypadku artykułów mamy do wyboru aż 5 rodzajów (w nawiasie cena netto):

  • podstawowy (50 złotych) – od 2000 do 2500 znaków, pisany przez copywritera,
  • rozbudowany (75 złotych) – od 3000 do 3500 znaków, pisany przez copywritera,
  • specjalistyczny (150 złotych) – od 3000 do 3500 znaków, pisany przez dziennikarza branżowego,
  • premium (250 złotych) – od 5000 do 8000 znaków, pisany przez dziennikarza lub eksperta branżowego, dodatkowo zawiera zdjęcia stockowe oraz screeny,
  • premium plus (625 złotych) – powyżej 8000 znaków, pisany przez dziennikarza lub eksperta branżowego, dodatkowo zawiera zdjęcia stockowe oraz screeny.

Czas realizacji wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

Co myślę o White Press ?

Sądzę ,że to podstawa dla każdego blogera , bo zawsze lepiej zarabiać na blogu niż nie zarabiać heh a tu na prawdę jest to możliwe i to nie grosze jak za reklamy typu ADSENSE  tylko więcej i pewne z góry ustalone kwoty.

Co ty o tym sądzisz ? Napisz swoje zdanie w komentarzu ,jestem ciekawy twojej opinii.

POLECAMY    

0Shares