#KASA-24.pl

zarabianie-online

(COVID-19) kolejne osoby zmarły wkrótce po szczepieniu #PandemiaStrachu

Dwaj mężczyźni z woj. śląskiego zmarli  po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 – wynika z bieżącego raportu na temat niepożądanych odczynów poszczepiennych – (NOP), opublikowanego na stronie gov.pl.

Mężczyzna zaszczepiony w Siemianowicach Śląskich uskarżał się przed śmiercią na silne bóle kostno-mięśniowe i osłabienie.

Zmarł 1 lutego „ponoć z przyczyn sercowych” – jak zanotowano w raporcie.

Poinformowano też, że rodzina zmarłego nie zgodziła się na proponowaną sekcję zwłok. Pacjent nie był hospitalizowany.

W powiecie lublinieckim mężczyzna zmarł dzień po przyjęciu szczepienia przeciw COVID-19. Jako przyczynę śmierci w raporcie wskazano pęknięcie tętniaka aorty wstępującej.

Wcześniej, 29 stycznia, w woj. śląskim po szczepieniu przeciw COVID-19 przyjętym 20 stycznia w Mysłowicach i dwudniowej chorobie zmarła 90-letnia kobieta.

O zakwalifikowaniu zaburzeń zdrowia jako niepożądany odczyn poszczepienny (NOP) decyduje lekarz po badaniu i przeprowadzeniu wywiadu. Według definicji opublikowanej na stronie gov.pl NOP to zaburzenie stanu zdrowia, które wystąpiło w okresie czterech tygodni po podaniu szczepionki.

Jest wiele więcej podobnych przypadków ,a wszech obecna pandemia strachu zabija więcej jak ten wirus!                                 A większość obostrzeń, które wprowadzają bardziej szkodzą jak pomagają:

MaseczkiRaz twierdzili że są zbędne , zamówili partie i nagle potrzebne , po drugie kogo stać na zmienianie ich co 30 minut czy co 15 w komunikacji publicznej gdyż tak należy je jak już stosować plus powodują niedotlenienie, a dłuższe jej noszenie sprawia, powstają na niej grzyby i pleśnie.

PrzyłbiceWprowadzili zakaz noszenia przyłbic, zapomnieli sprawdzić jaka jest definicja tego słowa, wiec ten zakaz mogą sobie “wsadzić w dupe”.

Firmy masowo plajtują – polecam sprawdzić jakie firmy obecnie wykupują upadające firmy – artykuł o tym pojawi się już w tym tygodniu.

Rządzący powołują się na ustawę o zapobieganiu i zwalczaniu chorobom. Czy ustawa daje prawo do wprowadzania tak daleko idących rozporządzeń wpływających na życie obywateli?

Już od kilku lat tak naprawdę Dziennik Ustaw przyjmuje każdą głupotę obojętnie czy to jest dziedzina ochrony zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, relacji z przedsiębiorcami czy inna dziedzina prawa.

Większe wątpliwości budzi to, co jest tak jakby piętro wyżej, czyli brak wprowadzenia stanu klęski żywiołowej. Sytuacja w której choroba zakaźna wysoce zakaźna rozwija się sposób nieprzewidziany, gdzie władza musi się tak naprawdę uciekać do takich sztuczek prawnych, niejako też mówiąc obywatelom: 

Jeżeli wam się nie podoba to idźcie do sądu.

Jak wam się nie podoba to skarżcie to wszystko do Trybunału Konstytucyjnego.

Jest to oczywiście bardzo perfidnym zabieg. (…) Gdyby był stan klęski żywiołowej to myślę, że byłaby większa jasność co do tej całej sytuacji prawnej. A tak NIE MAJĄ PRAWA WYMAGAĆ NOSZENIA MASEK , CZY CO KOLWIEK INNEGO – JEST TO NIE ZGODNE Z KONSTYTUCJĄ KTÓRA JEST WAŻNIEJSZA NIŻ DZIENNIK USTAW. Widzimy jak to wygląda od 10 miesięcy, a ludzie potrafią jadąc we własnym aucie jechać w masce i to jest prawdziwa pandemia #PandemiaStrachu


POLECAM PODOBNY ARTYKUŁ

Covid-19: Uczniowie w liceach zamknięci na zajęciach w bańkach.

 

 

 

2Shares