#KASA-24.pl

zarabianie-online

Jak zarabiać pieniądze, gdy nie możesz wyjść z domu.

Szukasz nieszablonowych sposobów na zarobienie dodatkowej gotówki już teraz? Wypróbuj te 30 strategii.

Nie tak dawno temu praca w domu była tylko mrzonką. Ale w całej historii zawsze istniał jakiś rodzaj “pracy z domu”. Oczywiście, dzisiaj praca z łatwością w domu była w dużym stopniu zasługą postępu technologicznego.

Wymagania dotyczące pracy z domu stały się koniecznością w pandemii, w której nie można wyjść z domu. Być może w przeszłości pracowałeś w domu, ponieważ nie możesz sobie pozwolić na opiekę nad dziećmi, masz chorobę lub możesz być introwertykiem i po prostu wolisz zostać w domu. Ale dzisiaj przestrzegasz nakazów pozostania w domu z powodu Covid-19.

Niezależnie od powodu, dla którego pracowałeś w domu, istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy, takich jak następujące 30 sposobów.

Do niektórych z nich , aby przynosiły wymierne korzyści przydatna jest znajomość języka angielskiego.

 

1. Zarabiaj za swoje opinie.

Czy wypełnianie ankiet online sprawi, że będziesz bogaty? Nie. W większości przypadków wypłata waha się tylko od 0,50 do 3 USD za ankietę, ale jest to łatwy sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, zwykle w postaci punktów, które można wymienić na karty podarunkowe, gdy masz trochę przestoju.

Niektóre z najbardziej znanych witryn to Swagbucks, Survey Junkie i InboxDollar. Możesz także zajrzeć do American Consumer Opinion and Opinion Outpost.

Możesz zarobić trochę więcej pieniędzy, uczestnicząc w internetowych grupach fokusowych lub testując produkty w domu. Dodatkowym plusem jest to, że masz potencjał, aby zarobić kilkaset dolarów każdego miesiąca. Sprawdź wywiady z użytkownikami, FocusGroup.com lub Respondent.io.

2. Testuj strony internetowe.

Zazwyczaj możesz zarobić od 5 do 20 USD za godzinę testowania stron internetowych. Istnieje jednak możliwość zarobienia nawet 60 USD za godzinę. Najlepszy ze wszystkich? Nie musisz posiadać żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych, aby to zrobić. Otrzymujesz wynagrodzenie za opinie na temat projektu, funkcjonalności i układu strony internetowej.

UserTesting, Enroll, TestingTime i to tylko niektóre z miejsc, w których można znaleźć ten poboczny koncert.

3. Zainstaluj nowe aplikacje.

Ponownie, nie staniesz się milionerem, robiąc to. Ale jest to prawdopodobnie najmniejszy wysiłek, jaki musisz zrobić, aby zarabiać pieniądze. W końcu wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować niektóre aplikacje w telefonie. To wszystko.

5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu - część 17 - TELEPOLIS.PL

Mając to na uwadze, oto 10 aplikacji, które mogą zarabiać pieniądze:

 • Wikibuy. Istnieją dwa sposoby zarabiania pieniędzy dzięki tej aplikacji; zdobywaj nagrody, gdy robisz zakupy i lokalizujesz najlepsze oferty.
 • ScreenLift. Tak długo, jak masz tę aplikację na Androida jako pierwszy ekran, możesz zdobywać punkty lub “Lifts”.
 • Robinhood. Aplikacja do mikroinwestowania, która pozwala zacząć za jedyne 1 USD.
 • Rakuten. Dawniej znana jako eBates, ta aplikacja pozwala zarabiać zwrot gotówki podczas zakupów.
 • Slidejoy. Użyj ekranu blokady i zdobądź nagrody podobne do gotówki.
 • Sweatcoin. Możesz zdobywać nagrody dosłownie za chodzenie.
 • Fronto. Oto kolejna aplikacja na ekranie blokady, w której możesz wymieniać punkty na karty podarunkowe Amazon, Google Play, Target, Walmart, iTunes lub PayPal
 • Kropla. Kupuj i wymieniaj swoje punkty w miejscach takich jak Amazon lub Netflix.
 • Foap. Jeśli ciągle robisz zdjęcia smartfonem, możesz zobaczyć je markom.
 • Ibotta. Popularna aplikacja cashback, w której otrzymasz 20 USD tylko za korzystanie z niej.

4. Zmniejszenie rozmiaru i odkurzenie.

Ponieważ nie wychodzisz z domu, równie dobrze możesz iść całą Marie Kondo na to, czego już nie potrzebujesz. Pewny. Niektóre rzeczy, które posiadałeś, mogą zostać wyrzucone do kosza lub przekazane. Ale możesz także spieniężyć swoje cenne rzeczy.

Możesz wystawiać te przedmioty na znanych rynkach, takich jak eBay, Craigslist, LetGo lub Facebook Marketplace. Możesz też przejść do określonej witryny, takiej jak:

 • Declutter lub Gazelle dla twojej starej elektroniki.
 • Poshmark of thredUp, jeśli masz lekko zużyte ubranie.
 • Bookcouter do tych książek zbierających kurz.

Możesz także przejść do starej szkoły i zaplanować wyprzedaż garażową. Pamiętaj tylko, aby mieć to w popularnym dniu i godzinie, zrobić trochę reklamy i akceptować wiele form płatności.

5. Wynajmij nieużywane przedmioty.

Nie chcesz rozstanąć się ze swoim dobytkiem? Nie martw się. Nadal możesz zarabiać pieniądze, wynajmując je. Przykładami:

 • HyreCar lub Turo do wynajęcia samochodu, w przeciwieństwie do jazdy dla Uber lub Lyft.
 • Spinlister, jeśli masz rower, który chcesz wypożyczyć. Powinieneś także być w stanie wymienić deski snowboardowe i surfingowe.
 • Styl Pożycz, jeśli masz modne przedmioty w szafie.
 • Airbnb, jeśli nie masz nic przeciwko temu, aby ludzie rozbili się u Ciebie.
 • Gruba lama lub pożyczki na prawie wszystko, co chcesz wynająć.

6. Sprzedawaj stare karty podarunkowe.

Czy masz niechcianą lub nieużywaną kartę podarunkową? Nie pozwól, aby się zmarnował. Zamiast tego sprzedawaj je online za pośrednictwem witryn takich jak CardCash. Otrzymasz do 92 procent zwrotu gotówki lub wymienisz na więcej.Jak sprawdzić, ile ma się pieniędzy na karcie podarunkowej?

7. Zarabiaj gotówkę na śmieciach.

Zanim wyrzucisz lub poddasz recyklingowi paczki z żywnością, sprawdź, czy możesz je sprzedawać w witrynach takich jak eBay. Oczywiście nie oznacza to zastawiania dosłownych śmieci. Na przykład ludzie mogą chcieć kupić takie rzeczy, jak General Mills Boxtops for Education, ponieważ można je zrealizować.

8. Zostań blogerem, YouTuberem lub podcasterem.

Uczciwe ostrzeżenie. Nie zarobisz pieniędzy z dnia na dzień. Jeśli jednak konsekwentnie dostarczasz wysokiej jakości treści, jest to sprawdzony sposób na zarabianie na życie w zaciszu własnego domu.

10 rzeczy, które zrozumie tylko bloger - Wiadomości

Oczywiście, zanim tam dotrzesz, musisz najpierw określić, jakimi spostrzeżeniami chcesz się podzielić. Idealnie, powinien to być obszar, który znasz i powinien być wyjątkowy. Będziesz także musiał zainwestować w domenę, hosting i promocję swoich treści.

Budując obserwujących, wtedy zaczniesz czerpać zyski ze swojego bloga, kanału YouTube lub podcastu. Będziesz mógł to zrobić za pośrednictwem reklam i partnerów. Jeśli jesteś naprawdę doświadczony, możesz również podzielić się własnymi towarami.

9. Uruchom własną firmę e-commerce.

Wypróbowanym i prawdziwym sposobem zarabiania pieniędzy w domu jest posiadanie własnej witryny eCommerce. Dzięki rozwiązaniom takim jak Shopify, BigCommerce czy WooCommerce budowanie, zarządzanie i promowanie sklepu nigdy nie było łatwiejsze.

Podobnie jak w przypadku blogowania, musisz jednak wykonać pewną pracę z góry i być cierpliwym. Musisz określić, jakie przedmioty zamierzasz sprzedawać i jak zamierzasz rozpowszechniać informacje o swoim sklepie internetowym.

10. Zarabiaj na rzemiośle i hobby.

Uwielbiasz piec, robić świece, odnawiać meble lub tworzyć sztukę? Jeśli tak, to dlaczego nie zarabiać pieniędzy robiąc coś, co już lubisz robić? Po prostu wystawić swoje ręcznie robione produkty na stronach takich jak Etsy. A co więcej, jest to doskonały sposób na zarabianie pasywnego dochodu.

11. Kupuj i odsprzedaj bilety (legalnie).

Możesz korzystać z legalnych i legalnych stron internetowych brokerów biletów, takich jak TicketMaster, StubHub, SeatGeek lub VividSeats, aby zbierać bilety na wysoki profil i odsprzedawać je online.

12. Wejdź na rynek freelancerów.

Kiedy myślisz o ludziach pracujących w domu, prawdopodobnie od razu myślisz o pracy niezależnej. I nie bez powodu. Bez względu na to, jaki masz poziom umiejętności lub wiedzy, czeka tam tylko otwarcie. Wszystko, od wirtualnych asystentów po pisarzy, grafików i marketerów, jest do zdobycia.

Oczywiście, im bardziej doświadczone i wyspecjalizowane są twoje umiejętności, tym więcej zarobisz. Ale jeśli dopiero zaczynasz, możesz szybko znaleźć pracę na niezależnych rynkach, takich jak Fiverr, Toptal, Flexjobs, UpWork lub Remote.co.

13. Oglądaj telewizję lub filmy.

Możesz pomyśleć, że jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Ale to naprawdę. InboxDollars, jako przykład, zapłaci twoją rzeczywistą gotówkę za oglądanie krótkich klipów wideo. Możesz także dołączyć do Nielsena lub mieć szczęście zostać taggerem Netflix.

14. Graj w gry.

Poważnie. Strony takie jak Swagbucks, Lucktastic, Second Life lub Mistplay zapłacą Ci za granie w gry. Zwykle ma to formę kart podarunkowych, ale niektóre zrekompensują Ci to za pośrednictwem PayPal. To, ile zarobisz, różni się w zależności od gry i czasu, który zainwestujesz.

15. Inwestuj, inwestuj i inwestuj.

Mój tata, w swojej nieskończonej mądrości, zwykł mawiać, że zarabianie pieniędzy wymaga pieniędzy. I tak, to prawda – zwłaszcza jeśli chodzi o inwestowanie.

Jeśli masz fundusze, istnieje kilka sposobów inwestowania, aby uzyskać solidny zwrot.

Oczywiście istnieją zwykli podejrzani, tacy jak obligacje, akcje i nieruchomości. Ale powinieneś także myśleć nieszablonowo. Na przykład możesz zainwestować w:

 • Sztuka poprzez Masterworks.
 • Dobre wino przy użyciu Vinovest.
 • Grunty rolne przez FarmTogether.
 • Tantiemy muzyczne na stronach takich jak SongVest.com i TheRoyaltyExchange.com
 • Startupy dzięki Republic.

16. Zostań pożyczkodawcą P2P.

Innym popularnym i legalnym sposobem na zapewnienie ponadprzeciętnego zwrotu z inwestycji jest pożyczanie pożyczek między osobami na stronach takich jak Prosper i LendingClub.

17. Odwracanie stron internetowych.

Podobnie jak założenie bloga, będzie to wymagało trochę pracy z góry. Jeśli zaczynasz od zera, oznacza to znalezienie niszy, zakup domeny i hostingu, dodanie treści, a następnie kierowanie ruchu do witryny. Kiedy ma jakąś wartość, możesz umieścić go na Flippa.

Możesz też kupić istniejącą witrynę i upiększyć ją. To tak, jakby kupić dom i przebudować go, aby zwiększyć jego wartość.

18. Samodzielne publikowanie e-booka.

Niezależnie od tego, czy masz fascynującą historię do opowiedzenia, czy chcesz podzielić się swoją wiedzą, możesz napisać własną książkę. Stamtąd możesz samodzielnie opublikować go za pomocą firm takich jak Amazon Kindle Direct Publishing, Apple Books, IngramSpark i BookBaby.

Wskazówka bonusowa: Zwiększ sprzedaż, nagrywając wersję audio swojej książki.

19. Sprzedaj swoją wiedzę.

Jesteś ekspertem w konkretnej sprawie? Jeśli tak, możesz wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, organizując seminaria internetowe lub projektując kurs online. Możesz także odpowiedzieć na pytania dotyczące rynków takich jak JustAnswer.

20. Ucz lekcji lub korepetytor.

W rzeczywistości istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Na przykład, jeśli wiesz, jak grać na pianinie i masz go w domu, możesz pobierać od uczniów opłaty za lekcje. Jeśli jesteś św. Matematykiem, możesz udzielać korepetycji zmagającym się z trudnościami licealistom.

Innym pomysłem byłoby przejście w 100 procentach wirtualne. Chegg, Education First i VIPKid zapłacą stawki godzinowe za korepetycje online. Należy pamiętać, że może być wymagana certyfikacja TEFL.

21. Uruchom call-center.

Nierzadko zdarza się, że firmy zlecają swoim przedstawicielom obsługi klienta pracownikom domowym. Chociaż możesz korzystać z witryn takich jak Flexjobs, aby zabezpieczyć ten rodzaj pracy, firmy takie jak Arise dają możliwość założenia własnego wirtualnego call center.

22. Pracuj jako operator czatu.

Wynagrodzenie nie jest najlepsze – zwykle zaczyna się od 11 USD za godzinę. Ale jeśli jesteś szybkim typerem i posiadasz silne umiejętności obsługi klienta, jest to kolejny legalny sposób zarabiania pieniędzy na przyjaznych granicach własnego domu. Ponadto nie musisz rozmawiać z ludźmi przez telefon.

23. Zapewnij wsparcie techniczne.

Czy jesteś znany ze swoich szalonych umiejętności rozwiązywania problemów? Czy lubisz pomagać innym? Jeśli tak dla obu, możesz rozważyć zostanie przedstawicielem pomocy technicznej, takim jak Doradca Apple w domu.

Po prostu uważaj na oszustwa. Możesz to zrobić, sprawdzając oferty na legalnych stronach, takich jak Indeed lub weryfikując firmę w Better Business Bureau.

24. Przetłumacz i transkrybuj.

Tak długo, jak masz komputer, niezawodny Internet i szybko pisać, możesz zarabiać pieniądze na tłumaczeniu lub transkrypcji plików audio, wideo lub tekstowych. Punkty bonusowe, jeśli mówisz płynnie w innym języku.

Gdzie można znaleźć te koncerty? Możesz sprzedawać się za pośrednictwem własnej strony. Ale są one również dostępne na większości darmowych rynków lub niszowych witryn, takich jak TranscribeMe lub Gengo.

25. Projektuj koszulki.

Jeśli jesteś typem kreatywnym, możesz zaprojektować własne koszulki. W zależności od odzieży możesz zarobić od 10 do 25 USD za sprzedaż. Co więcej, nie musisz zajmować się zapasami lub wysyłką, jeśli robisz to za pośrednictwem witryn takich jak Teespring.

26. Oferuj opiekę nad dziećmi.

Nie musisz rozpoczynać pełnoprawnej opieki dziennej. W końcu musisz uzyskać odpowiednie ubezpieczenie, licencje i certyfikaty. Ponadto Twój dom może nie być odpowiednim obiektem ze względu na wymagania dotyczące przestrzeni lub bezpieczeństwa.

Zamiast tego możesz zaoferować oglądanie jednego lub dwójki dzieci dla rodziny, przyjaciół lub sąsiadów. Na przykład moja mama niedawno przeszła na emeryturę i obserwuje moją siostrzenicę kilka dni w tygodniu. Daje jej to coś do zrobienia, dając jej dodatkowy dochód. A dla mojej siostry bardziej przystępne jest podwieźnie jej do rodziców niż do przedszkola.

27. Petsit.

Jestem psem. W związku z tym, ilekroć przyjaciele lub rodzina wychodzili z miasta, płacili mi za oglądanie ich psicha. W dzisiejszych czasach nie mogę ich obciążyć. Ale nadal nie mam nic przeciwko robieniu tego. Ponieważ sam mam psa, opieka nad innym nie jest wielką sprawą.

Oczywiście nie jest to stały dochód. Dlatego możesz zarejestrować się w Roverze – niektórzy ludzie pobierają do 50 USD za godzinę. Lub, jeśli nie chcesz brać na siebie tej odpowiedzialności, spróbuj Sniffspot. Tutaj właściciele psów wynajmują ziemię lub podwórko zamiast zajmować się publicznymi parkami dla psów.

28. Pisz hasła.

Chociaż prawdopodobnie korzystne byłoby posiadanie pewnego rodzaju szkolenia w zakresie marketingu, nie jest to przełom. W rzeczywistości możesz wziąć udział w konkursach na Slogan Slingers. Ale są też “koncerty pisania sloganów” na niezależnych stronach, takich jak Fiverr i Upwork.

29. Załóż agencję reklamową na Facebooku.

Posiadanie doświadczenia w reklamie lub marketingu. Powinieneś jednak wiedzieć, jak wykorzystać Facebooka, aby zwiększyć sprzedaż do firm. Najlepiej skontaktować się z lokalnymi firmami, ponieważ nie mają czasu na zabawę w mediach społecznościowych – lub mają tylko zasoby na tanią kampanię.

To, co pobierasz, zależy od rozmów i klientów, których przyprowadzisz. Ale nie jest niemożliwe zarobienie od 1000 do 1 500 USD na klienta każdego miesiąca. To nie jest nic.

30. Wyszukaj nieodebraną własność.

Czasami zwrot podatku jest zwracany do IRS. Na przykład, być może wystąpił błąd w wysyłce lub nigdy nie zostały one zgłoszone. W rezultacie są one zwracane.

Ale to nie ogranicza się tylko do podatków. Jeśli nie ubiegają się o emerytury rządowe, gwarantowane przez rząd zwroty z tytułu ubezpieczenia hipotecznego lub obligacje oszczędnościowe, również wracają do rządu. Dotyczy to również zwróconych depozytów komunalnych, nieodebranych świadczeń ubezpieczeniowych, zwrotów podatku państwowego i dywidend.

Dobra wiadomość? Możesz wyszukiwać te nieodebrane nieruchomości za pomocą Unclaimed.org i Missingmoney.com. Dlaczego nie? Może setki lub tysiące dolarów tylko czekają, aż się zgłosisz.

0Shares