kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

Nowe fakty ws. zabitej przez własnego ojca10-letniej dziewczynki w Inowrocławiu.

kasa-24.pl
  • W sobotę kraj obiegła informacja o śmierci 10-latki z Inowrocławia. Dziewczynkę miał zabić jej własny ojciec
  • Zmarł w wyniku próby samobójczej. Wcześniej jednak zawiadomił służby o tym, co zrobił dziecku
  • Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie tej tragedii. Wiadomo już, kiedy odbędzie sekcja zwłok dziewczynki

W sobotę nad ranem policja odnalazła na wejściu jednego z mieszkań na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu ciało 10-letniej dziewczynki. Ojciec dziecka dokonał tej okrutnej zbrodni przy użyciu noża, po czym próbował odebrać sobie życie. 

Najpierw jednak 52-latek zadzwonił na numer alarmowy 112 i poinformował, co zrobił swojej córce.

Sekcja zwłok zamordowanej dziewczynki odbędzie się w poniedziałek

Po zgłoszeniu zbrodni wyskoczył z okna mieszkania na czwartym piętrze. Przeżył upadek, ale w stanie ciężkim trafił do szpitala. Na swoje szczęście zmarł w sobotę po południu i nie uda się już wymierzyć mu sprawiedliwości, czy to po ewentualnym wyjściu z więzienia, czy też potem na wolności.

W niedzielę PAP podaje że sekcja zwłok dziewczynki odbędzie się w poniedziałek, a prokuratura nie informuje o szczegółach tej sprawy. 

W wyniku oględzin ustalono, że zmarła na skutek zadanych ran kłutych – mówiła wcześniej rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy Agnieszka Adamska-Okońska, cytowana przez Onet.

Według nieoficjalnych ustaleń “Faktu” 10-latka została kilka razy dźgnięta nożem. Portal nieoficjalnie ustalił, że Aleksander M. niecały rok wcześniej brał udział w popularnym programie telewizyjnym. W kwietniu 2022 r. mężczyzna miał wraz z partnerką wystąpić w “Kuchennych rewolucjach” prowadzonych w TVN przez Magdę Gessler. Mężczyzna od pewnego czasu miał prowadzić lokal gastronomiczny w Inowrocławiu. 

52-latek miał jeszcze dwie córki

“Fakt” podał również, że 52-latek leczył się psychiatrycznie, co potwierdziła też PAP.

52-latek miał jeszcze dwie starsze córki.

Dramat rozegrał się w tym bloku przy al. Niepodległości w Inowrocławiu.

W sprawie tej tragedii zabrał głos także prezydent miasta. “Otrzymałem przed chwilą tragiczną wiadomość. Ojciec zamordował nożem 10-letnią córkę. Nie mogę uwierzyć, że to mogło wydarzyć się w Inowrocławiu – w naszym Inowrocławiu, wśród nas… Łączę się w bólu z tymi, którzy zostali bezpośrednio dotknięci tą tragedią” – napisał polityk.

My z kasa-24.pl również łączymy się w bólu i mam wielką nadzieję, że jak nie na tym świeci to nie zależnie od wiary nawet po śmierci spotka go odpowiednia kara, gdyż samobójstwo to próba ucieczki od odpowiedzialności i mamy nadzieje, że adekwatna kara nie ominie tej/tego… i tu niech każdy sobie sam dopowie, ciężko jest znaleźć jedno słowo mogące TO nazwać.

Zapraszamy do komentowania i wypowiedzenia się czy zgadzacie się z naszą opinią, jest ona kontrowersyjna, ale szczera.

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: