kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

YouGov – Ankiety

Otrzymuj gotówkę za udział w ankietach

YouGov to międzynarodowy panel ankietowy, dostępny jest w polskiej wersji językowej. Zbieramy tutaj punkty za wypełnianie ankiet, które możemy wymienić na karty podarunkowe do Allegro. Niestety w naszym kraju jest to jedyna możliwość na wymiane punktów, za to jest to na tyle popularna strona sprzedażowa, że na pewno każdy zdoła znaleźć coś dla siebie. Warto też brać pod uwagę rejestrację w innym kraju ale tu już trzeba by podjąć kilka dodatkowych działań i oczywiście dobrze znać język ale tą opcje pominiemy w tym artykule. Rejestracja jest darmowa, a konto założyć mogą osoby od 16 roku życia.

Rejestracja w panelu

Zarabianie w YouGov

YouGov jest prostą i przejrzystą platformą w, której poruszanie się nie powinno przysporzyć problemów. Informacje o nowych ankietach widoczne są tuż po zalogowaniu i ciężko je pominąć. Pierwszą z nich dostajemy zaraz po rejestracji. Ankieta głównie są to podstawowe informacje np. jak często chcemy dostawać ankiety, skąd wiemy o YouGov czy mamy dzieci itp.

Warto często logować się do panelu, aby zobaczyć czy nowe ankiety do wypełnienia są już dostępne, gdyż nie wszystkie trafiają na skrzynkę mailową.

Program partnerski YouGov

YouGov posiada także własny program partnerski.

Za każdego znajomego, którego zaprosimy za pomocą reflinka otrzymamy jednorazowo 200 punktów, jeśli wypełni 6 ankiet. Wynagrodzenie punktowe wydaje się przyzwoite, choć sam wymóg, aby je otrzymać jest już dość wysoki. Niestety nie mamy żadnego podglądu na zaproszonych znajomych, ani na ilość ankiet, którą już wypełniły za to nagrody za punkty są bardzo satysfakcjonujące.

Aplikacja mobilna YouGov

YouGov posiada aplikację mobilną, dzięki niej możemy wypełniać ankiety na telefonie w dowolnym miejscu kiedy tylko zechcemy. Znajdziemy ją zarówno w Google Play, jak i App Store.

Wypłata z YouGov

YouGov jest panelem, który nie umożliwia bezpośrednich wypłat na konto bankowe. Z pewnością jest to spory minus, choć karty podarunkowe do Allegro to ciekawe rozwiązanie zapewne dla wielu osób. Z takiej karty stosunkowo łatwo zrobić dobry użytek. Ewentualnie zawsze możemy ją komuś odsprzedać. Do wyboru mamy karty o wartości:

  • 100 złotych – za 2500 punktów,
  • 250 złotych – za 5000 punktów.
karta podarunkowa allegro

Jak widać, zdecydowanie korzystniej wychodzi wariant drugi, ale niestety zebranie takiej ilości punktów może trochę zająć. Warto również pamiętać, że czas oczekiwania na kartę może wynieść nawet 4 tygodnie od momentu wymiany punktów, choć czasem jest ona nieco szybciej.

Panel YouGov ma dobre opinie i prezentuje się bardzo ciekawie, choć brakuje możliwości wymiany punktów na pieniądze. Jednak jeśli są to już karty podarunkowe to bardzo dobrze, że do Allegro. Jest to popularna platforma i każdy taką kartę wykorzysta.

Zdecydowanie warto dokonać rejestracji i dać YouGov szansę, gdyż nic nas to nie kosztuje, a można coś na tym zyskać.

KASA-24.PL

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: