kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

Opinie.pl Ankiety

Opinie.pl – to ogólnopolski panel ankietowy, w którym uczestnicy dzielą się opiniami na wszelakie tematy Za odpowiadanie na pytania w ankietach dostajemy wynagrodzenie. Jest to jeden z najdłużej działających paneli w Polsce, gdyż funkcjonuje od 2007 roku. Konto założyć może każdy kto ukończyły 16 lat.

Rejestracja w panelu ankietowym Opinie.pl

W panelu Opinie.pl już na początku otrzymujemy pytania dotyczące płci, roku urodzenia, miejsca zamieszkania i inne tego typu. Następnie musimy zaakceptować regulamin, a następnie podajemy informacje takie jak nazwa użytkownika, adres e-mail i hasło.

Program poleceń / program partnerski w Opinie.pl

TO PROSTE

Za zapraszanie znajomych za pomocą reflinka można uzyskać dodatkowe punkty. Potrafi to zwiększyć zarobki w sposób znaczący i pozwoli nam budować dochód pasywny. Od każdej poleconej osoby otrzymujemy 20% z wypełnionych przez tą osobę ankiety. Osoba zaproszona nic nie traci, a bonus dla zapraszającego jest tym co każdy prędzej czy później też powinien chcieć dostać. Warto zwrócić uwagę również na to że w panelu IQS jest ranking top 10 zapraszających, czyli 10 osób, które w danym kwartale zaprosiły najwięcej osób do panelu opinie.pl. Osoby z rankingu otrzymują od serwisu nagrody rzeczowe o wartości około 200zł.

Ref-Linki do zapraszania znajdziemy w zakładce zaproś. Tam też mamy statystyki dotyczące poleconych i zdobytych w ten sposób punktów. Zajdziemy tam też wspomniany ranking i informacje o aktualnie posiadanych punktach oraz o tym jaka jest pozycja w rankingu, więc możemy zobaczyć ile brakuje nam do top10.

Konkursy w Opinie.pl

Opinie.pl organizuje różne konkursy, w których możemy wygrać ciekawe nagrody rzeczowe takie jak okulary VR. Zazwyczaj wystarczy, że odpowiemy na pytanie, lub przygotujemy pracę graficzną na jakiś dany temat. Informacje o konkursach znajdziemy pod zakładką Twoje wiadomości. Z tego względu panel ten jest zdecydowanie wart naszej uwagi, oraz dzięki tym takiemu rozwiązaniu wyróżnia się na tle pozostałej konkurencji.

Testowanie produktów

Opinie.pl , poza ankietami umożliwia testowanie produktów.

Za takie badania otrzymamy więcej punktów, gdyż wymagają od nas większego zaangażowania. Dodatkowym plusem takiego badania jest produkt, który dostajemy zupełnie za darmo. Aby wziąć udział w takich testach musimy zaznaczyć odpowiednią zgodę na koncie panelisty. W tym celu klikamy uzupełnij profil i wchodzimy w pierwszą pozycję(Badania). Tam możemy zaznaczyć te, w których chcemy brać udział.

Aplikacja mobilna od Opinie.pl

Panel opinie.pl posiada dedykowaną aplikację do wypełniania ankiet na telefonie. Aplikacja dostępna jest na telefony z Androidem, znajdziemy ją w sklepie Google Play. Chcąc ją pobrać możemy użyć wyszukiwarki lub wejść na stronę panelu i kliknąć w zakładkę Aplikacja.

Wypłata zarobków z panelu IQS

W panelu opinie.pl zdobywamy punkty, które następnie przeliczane są na złotówki 10.000 pkt = 50 zł. Najpopularniejszą opcją wymiany punktów jest wypłata na konto bankowe od 8000 punktów, czyli 40 złotych. Pieniądze otrzymamy do 15 dnia kolejnego miesiąca od momentu zlecenia lub do 4 dni w przypadku przelewu na rachunek bankowy. Poza wypłatą pieniędzy możemy wymienić je również na:

  • doładowanie telefonu (4000),
  • kartę podarunkową do Zalando (5000),
  • bidon (8000).
  • kubek termiczny (9000).

Zdobyte punkty możemy przeznaczyć również na cele charytatywne i przelać bezpośrednio na konto wybranej fundacji. Wszystkie wymagają uzbierania przynajmniej 5000 punktów, a wesprzeć możemy:

  • Fundację Pomocna Ręka (5000),
  • Fundację TV Puls pod Dębem (5000),
  • Straż dla Zwierząt w Polsce (5000).

Czy warto wypełniać ankiety na opinie.pl – IQS-główna nazwa firmy

Wypełnianie ankiet to dobry sposób na reperowanie budżetu domowego, a panel opinie.pl na pewno jest w czołówce serwisów ankietowych i jest zdecydowanie wart polecenia. Warto założyć konto choćby po to, aby ocenić samodzielnie, rejestracja jest w pełni darmowa a wystarczy poświęcić trochę czasu w ciągu dnia i można bardzo dobrze wzmocnić swój portfel.

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: