kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

Ukrainiec odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł.

Ukrainiec wtargnął do przepuszczającego go na pasach samochodu po czym odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł jej samochodem. Wydarzyło się to w nocy z czwartku na piątek w Poznaniu. Sprawca został zatrzymany. To 35-letni Ukrainiec jeden z wielu masowo przybywających do Polski.

Pierwszy o sprawie napisał serwis epoznan.pl. Wydarzyło się to w na poznańskim Dębcu w nocy z czwartku na piątek.

Przepuściła go na pasach. Napastnik odgryzł jej kawałek ucha

– Jadąca citroenem kobieta zatrzymała się przed pasami, by przepuścić mężczyznę. Ten otworzył drzwi jej pojazdu, wtargnął do środka i odgryzł jej kawałek ucha – powiedziała Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Ukrainiec wyrzucił kobietę z samochodu i odjechał. Chwilę potem wjechał w znak drogowy, porzucił uszkodzony samochód i zaczął uciekać pieszo.

Może trzeba zadać sobie pytanie, czy chcemy zgadzać się na kolejne odgryzione uszy, czy coś zrobimy. Czują się bez karni i myślą, że wszystko u nas mogą i wszystko im się należy o czym świadczą coraz częstsze przestępstwa dokonywane przez ukraińców na terenie naszego kraju.

Co myślicie o przybywających masowo do polski ukraińcach i o ich zachowaniu i przyszłości w naszym kraju? Będziemy wdzięczni za wypowiedzenie się w komentarzach.

Zobacz również:

10minut dziennie w zamian za kilkaset złoty miesięcznie

kasa-24.pl

Nowe wstrząsające ustalenia śledczych. Kobieta żyła, gdy śmieciarka jechała na wysypisko

Czytaj..

Mąka ze świerszczy & o co chodzi? I krótka Ankieta która sprawi, że..

Czytaj..

Wstrząsające nagranie. Użyta zakazana broń na Ukrainie

Czytaj..

Ukrainiec odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł.

Czytaj..

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: