kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

Money2money (M2M) – Czy warto?

Money2money – WARTO

Metod na pracę w domu jest bardzo wiele, ale zarabianie na sieciach afiliacyjnych możemy zaliczyć do tych naj bardziej dochodowych. Platform do takiego typu działalności w intrenecie jest wiele, a jedną z najlepszych jest Money2Money w skrócie M2M, skupia się ona na produktach finansowych – legalnych ofertach bankowych.

Zarejestruj się w Money2Money

Money2Money (M2M) – co to?

Money2Money – (M2M) to najlepsza sieć afiliacyjna z kategorii bankowość i finanse. Zarabiamy przede wszystkim na promowaniu konkretnych produktów finansowych i nie tylko. Wśród tych produktów znajdziemy konta bankowe, kredyty, lokaty, ubezpieczenia i wiele więcej. Jest to jedna z naj dłużej działających sieci afiliacyjnych, która cieszy się dobrymi opiniami i reputacją, oraz jest sprawdzonym źródłem zarobku wielu osób i firm.

Money2Money (M2M) – jak zarabiać na promowaniu?

Money2Money tu do wyboru są dwie formy współpracy, jako:

  • agent – bezpośredni kontakt z klientem i polecanie produktów
  • wydawca – zarabianie w poprzez strony internetowe, portale społecznościowe i wszelką inną działalność internetową.

Wariant pierwszy, czyli praca w formie agent nie wymaga wielu umiejętności poza wiedzą na temat produktu i umiejętne przedstawienie oferty tak, aby ktoś był nią zainteresowany. Często osoby decydujące się na ten sposób zarabiania wynajmują lokal, reklamują go i czekają na klientów z danego miasta czy też regionu. Skupmy się na drugiej opcji, czyli promowaniem przy wykorzystywaniu Internetu.

Jak promować oferty bankowe

Jednym ze sposobów zarabiania w Money2Money jest wykorzystanie gotowego szablonu strony ze wszystkimi dostępnymi produktami wraz z różnego rodzaju kalkulatorami i porównywarkami ofert. Tego typu gotowa strona postawiona jest w subdomenie, ale można wykorzystać własną stronę internetową.

Do zarabiania w M2M możemy wykorzystać bannery reklamowe, które umieścimy na własnej stronie internetowej, lub w jakimkolwiek innym przystosowanym do tego miejscu. Najlepiej jeśli strona czy miejsce w, którym będzie ona było powiązana tematycznie z promowanymi przez money2money produktami choćby w pewnym stopniu.

Jest jeszcze jedna opcja, która pozwala samodzielnie i bez promowania zarobić ponad 1000 złotych. Szczegóły na ten temat znajdziemy dostaniecie po napisaniu na praca.w.domu.k@gmail.com o treści M2M1000. Serdecznie zapraszam metoda pozwoli w szybkim czasie zarobić ładną sumę pieniędzy.

Gdzie promować produkty M2M

Promować produkty M2M można w wielu miejscach, ale najlepiej się skupić na tych co dadzą nam największą konwersję z odbiorcami. Mogą to być grupy na Facebook, telegram, Twitter i wiele innych tego typu stron pozwoli wam znaleźć potencjalnych odbiorców. Grupy najlepiej wybierać tematyczne np. o pożyczkach o zarabianiu, oszczędzaniu i nie tylko. Dokładne informacje jak zarobić w szybkim czasie dostaniecie pisząc na praca.w.domu.k@gmail.com w wiadomości o treści PRACA M2M.

Nie wystarczy samo wklejanie ogłoszenia najlepiej pisać też o zaletach tego produktu, można też w trącać się w rozmowy i wtedy odsyłać lub napisać komuś na priv.

Czy trzeba zakładać konta bankowe, żeby zarabiać w M2M?

W M2M pozwala zarabiać bez zakładania kont bankowych, trzeba się tylko zarejestrować w serwisie. Oczywiście potem jak chce się wypłacić pieniądze to konto było dość przydatne 🙂

Program poleceń M2M Money2Money Czy warto

WARTO

Money2Money ma 2-poziomy systemu poleceń, który możemy w bardzo fajny sposób wykorzystać. Jest wiele ofert pracy z wykorzystaniem tej platformy i tego sposobu zarobkowania co jest kolejnym dowodem na to że jest to świetny sposób na zarabianie online. Wynagrodzenie jest procentowe programie partnerskim i wynosi 20% i 10%, a jest to spory procent. Przy założeniu, że zaprosimy do współpracy M2M 10 osób, a każdej z nich da radę zarobić 500 złotych co nie jest trudne w tym programie to:

10 osób x 20% z 500 złotych = 1000 złotych więc już mamy ładny zysk za nie swoje działania (czysty zysk)

W prosty sposób zarobiliśmy już 1000 złotych, ale to nie koniec. Każda z tych 10 osób może też zaprosić kolejne osoby, które zrobią to samo. Więc przyjmijmy, że będzie to 10 osób ,a teraz przechodzimy na kolejny poziom na drugim poziomie będziemy mieli ich już 100 i tu zaczyna się robić ciekawie.

100 osób x 10% z 500 złotych = 5000 złotych i to już jest bardzo fajny zysk

Więc jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, to łącznie mamy 6500 złotych, a to nie wszystko.

M2M nie ma limitu ilości zaproszonych osób więc nic nas nie ogranicza może to być sposób na życie i prace w dowolnym miejscu na ziemi.

W Internecie znajdzie się mnóstwo chętnych na szybki zarobek ludzi, których można łatwo przekonać do tego programu, a w sumie każdy kto po prostu chce zarobić był by zainteresowany bo warto.

Możemy w ten sposób zbudować naprawdę niezły dochód pasywny. Ale najważniejsze też za nim dojdziemy do takiego poziomu by samemu pozyskiwać osoby zainteresowane ofertami banków.

Modele rozliczeń M2M jest bardzo prosty:

Wypłata z Money2Money

Zarobione pieniądze w M2M możemy wypłacić po uzbieraniu przynajmniej 100 złotych, a sam przelew wykonywany jest w ciągu 7 dni roboczych. Miesięcznie możemy wygenerować maksymalnie 2 przelewy.


Opinie o Money2Money M2M

Program partnerski Money2Money jest bez sprzecznie jednym z najlepszych jakie możemy śmiało polecić. Opinie o nim w Internecie są przeważnie są bardzo dobre, zdarzają się jakieś negatywne, ale to przez oszukane osoby którym kazano zakładać konta bankowe jak by to było wymagane, a jedynie oszukiwali w ten sposób ludzi po czym kazano im robić to samo, a nie o to w tym chodzi przecież. Program partnerski Money To Money jest świetnym rozwiązaniem dla każdego nie trzeba poświęcać wiele czasu, może to być chwila dziennie ale regularnie, a z czasem będziemy widzieć zyski, a przy odrobinie zaangażowania i chęci, uda się z tego zrobić naprawdę dobry interes ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY – wszelkie dodatkowe informacje i porady jak zwiększyć dochody na tej platformie i nie tylko:

praca.w.domu.k@gmail.com – z dopiskiem współpraca M2M

Zarejestruj się w M2M

Masz doświadczenia z siecią M2M? Napisz o tym w komentarzu.

DeFi – Rewolucja w Świecie Inwestycji Dostępna dla Każdego

Aplikacja, która pozwala zarabiać pieniądze za zdjęcia!

Tworzenie i sprzedaż audiobooków: Jak zacząć, gdzie sprzedawać i ile można zarobić

Pasywny dochód online: 3 niszowe sposoby na zarabianie, które wymagają minimalnego wysiłku

Inwestowanie w kryptowaluty: 5 mniej popularnych projektów, które mogą przynieść duże zyski

Inwestowanie w rzadkie kolekcjonerskie przedmioty:

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: