kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

#Stepler – opinie i jak działa aplikacja

#Stepler

W obecnych czasach telefony komórkowe mają wiele funkcji, które pozwalają nie tylko na rozrywkę, ale również potrafią ułatwić funkcjonowanie każdego dnia. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że przy pomocy takich aplikacji można także zarabiać pieniądze. Istnieje wiele aplikacji, które za błahe rzeczy potrafią nam wypłacić całkiem sensowne pieniądze. Jedną z nich jest Stepler. Stepler to jest darmowa aplikacja, która wynagradza użytkowników za zwykłe chodzenie, czy też spacerowanie? Otrzymujemy za to punkty, które możemy wykorzystać do odbioru nagród różnego rodzaju o których w dalszej części artykułu. 

Rejestracja w Stepler.  

Jeśli chcemy zacząć zarabiać na chodzeniu, czy też spacerowaniu, musimy oczywiście pobrać aplikację na swój telefon. Najlepiej klikając w link pod spodem. 

Kolejnym krokiem po zainstalowaniu aplikacji jest założenie konta, co możemy dokonać przy pomocy Facebooka, lub podając numer telefonu. 

Po rejestracji w pierwszym oknie, które widzimy, musimy wybrać kraj, dane oczywiście możemy później zmienić, zezwalamy na dostęp do czujnika kroków i synchronizujemy z aplikacją zliczającą. Ta aplikacja będzie mierzyć nasze kroki, na przykład poprzez aplikacje google fit. Proces zakładania konta przebiega naprawdę bardzo szybko ale co warto zaznaczyć rejestracja możliwa jest po ukończeniu 13 lat. 

Stepler należy do Szwedzkiej spółki, aczkolwiek aplikacja dostępna jest w całości w języku Polskim. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i nie powinna sprawiać problemów z obsługą. 

Jak zdobywać nagrody w aplikacji stapler? 

W aplikacji Stepler głównie zarabiamy poprzez zbieranie punktów za chodzenie, czyli ogólnie mówiąc za przemieszczanie się. Jednak jest pewien haczyk w aplikacji jest dzienny limit wynoszący 40 000 kroków, a za każde 1000 kroków otrzymujemy jeden punkt. Jednak nie są to wszystkie możliwe sposoby na zarabianie poprzez tą aplikację. W aplikacji występują również progi punktowe, które możemy codzinnie pokonywać, a są to mianowicie kolejno:  

 • 5000 kroków – 5 punktów,
 • 10 000 kroków – 5 punktów,
 • 15 000 kroków – 5 punktów,
 • 20 000 kroków – 10 punktów,
 • 30 000 kroków – 10 punktów,
 • 40 000 kroków – 10 punktów.

Progi te oczywiście sumują się więc robiąc 40000 kroków w ciągu dnia. Otrzymamy łącznie 85 punktów 40 zakroki 45 z bonusów. 

W tej aplikacji możemy oczywiście otrzymać również dodatkowe punkty, a mianowicie za: 

 • obejrzenie reklamy (raz dziennie) – 10 punktów
 • polubienie aplikacji na Facebook’u (jednorazowo) – 10 punktów
 • połączenie aplikacji z Facebook’iem (jednorazowo) – 10 punktów
 • zaobserwowanie aplikacji na Instagramie (jednorazowo) – 10 punktów
 • połączenie z kontem Google (jednorazowo) – 10 punktów
 • zaobserwowanie na TikToku (jednorazowo) – 10 punktów
 • zapraszanie znajomych – 10 punktów za każdego

Jak działa program poleceń aplikacji Stepler

Jak w wielu innych aplikacjach również ta posiada system pozwalający na zapraszanie swoich znajomych i nie tylko, który znacznie przyśpiesza zdobywanie punktów. Co również istotne w tym programie, nie ma limitu osób, które możemy zaprosić do korzystania z aplikacji. Za każdą zaproszoną osobę otrzymujemy 10 punktów. Dlatego też trzeba pamiętać o tym, żeby zapraszać nie tylko członków rodziny, ale również inne osoby, co może nam przynieść naprawdę wysoką liczbę punktów. 

Jakie są nagrody w aplikacji stapler? 

Jedną z największych wad aplikacji Stepler jest to, że niestety nie możemy wymienić zdobytych punktów na nagrody pieniężne co niestety, nie każdego zadowoli, ale fakt możliwości otrzymania nagród za samo chodzenie i tak jest już wystarczająco satysfakcjonujący dla większości zainteresowanych osób. A są to nagrody typu. 

Kupony i kody rabatowe do sklepów. 

Różnego rodzaju rodzaju atrakcje. Weekend w spa, wycieczka, lot balonem. 

Produkty takie jak telefon, smart Watch, konsola do gier. 

Kupony i kody rabatowe do sklepów. 

Liczba dostępnych nagród stale się zwiększa i bardzo prawdopodobne jest, że tak dalej będzie. Nagrody są dość ciekawe i co chwile dochodzą nowe. 

Dlaczego aplikacja oferuje nagrody za chodzenia? 

W obecnych czasach brak ruchu staje się naszą chorobą cywilizacyjną i dotyka bardzo dużej liczby osób aplikacja Stepler, ma pomóc ludziom w motywowaniu się do jakiegokolwiek ruchu, począwszy od spacerów do biegania i w ogóle do jakiejkolwiek aktywności fizycznej. 

Sposób na darmowe punkty w aplikacji Stepler. 

Sposób na zdobywanie darmowych punktów aplikacji Stepler jest bardzo prosty. Należy pobrać aplikację DeFit. Którą znajdziemy w sklepie Google Play i App Store. Jest to aplikacja, która symuluje poruszanie się, co pozwala nam zdobywać punkty bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Pozwala nam to na zdobywanie nagród praktycznie za darmo, bez wychodzenia z domu, bez ruszania się bez jakiegokolwiek przemieszczania. Jest to świetny sposób dla osób, które nie przepadają za wychodzeniem do domu. 

Czy korzystanie z aplikacji Stepler jest bezpieczne? 

Działania firmy są całkowicie przejrzyste, oraz bezpieczne, nie rozpowszechniają oni żadnych informacji o tym, gdzie jesteśmy, ile kroków przeszliśmy ani żadnych informacji, które można byłoby traktować jako informacje wrażliwe. 

Opinie aplikacji Stepler 

Aplikacja w Internecie ma bardzo dobre opinie. Jest to jedna z niewielu aplikacji, która pozwala na zbieranie punktów za zwykłe chodzenie czy też po prostu przemieszczanie się jakkolwiek każdego dnia. Aplikacje najlepiej jest wypróbować samemu, przestępując do zwykłych czynności codziennego życia. Trzeba też nadmienić, że aby uzyskać jakieś naprawdę satysfakcjonujące nagrody, troszkę trzeba tych punktów zdobyć, co zajmuje trochę czasu. Aczkolwiek uważam, że nagrody za zwykłe chodzenie, codzienne przemieszczanie się są jak najbardziej na plus gdyż nie tracimy, a możemy zyskać. 

Jeśli masz jakieś doświadczenie z aplikacją stapler, Napisz o tym w komentarzu. 

Jeśli interesuje cię zarabianie bez wychodzenia z domu zobacz również: M2M

DeFi – Rewolucja w Świecie Inwestycji Dostępna dla Każdego

Wprowadzenie W dzisiejszym dynamicznym świecie inwestycji wiele osób szuka nowych, innowacyjnych sposobów pomnażania swojego kapitału. Jednym z najgorętszych trendów inwestycyjnych,…

Czytaj dalej..

Aplikacja, która pozwala zarabiać pieniądze za zdjęcia!

Foap: pieniądze ze zdjęć! 🙂 W dzisiejszych czasach większość osób korzysta z zaawansowanych smartfonów wyposażonych w wysokiej jakości aparaty. Dzięki…

Czytaj dalej..

Tworzenie i sprzedaż audiobooków: Jak zacząć, gdzie sprzedawać i ile można zarobić

Tworzenie i sprzedaż audiobooków to popularny sposób na generowanie pasywnego dochodu online. W tym artykule przedstawimy szczegółowy proces rozpoczęcia kariery…

Czytaj dalej..

Pasywny dochód online: 3 niszowe sposoby na zarabianie, które wymagają minimalnego wysiłku

Marzysz o generowaniu pasywnego dochodu online, który będzie płynął do Twojego portfela, nawet gdy nie pracujesz? W tym artykule przedstawimy…

Czytaj dalej..

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: