kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

Jak zasnąć w 60 sekund 

 Porozmawiamy sobie na temat szybkiego zasypiania.

Jak myślicie, sen jest ważne?

Otóż tak, i to bardzo często jest on lekceważony. Jednak mówi się, że nieprawidłowy sen może spowodować kłopoty z pamięcią, obniżyć odporność, a nawet mogą wystąpić choroby psychiczne, nowotworowe i inne.

Nie raz pewnie mieliście problemy z zasypianiem powodów tego może być wiele od danej choroby do stresowego dnia. Jednak są naukowe Sztuczki, które powinny ci pomóc w o wiele szybszym zasypianiu.

Jak zasnąć w 10 sekund?

Otóż na wstępie tak zwana metoda wojskowa zajmie wam około 120 sekund, jednak uczeni twierdzą, że najważniejsze są czynności przed pójściem spać.

Popularna metoda wojskowa została po raz pierwszy opisana przez Szarona Ackermana w książce zatytułowanej Relaks and Win. Według Szarona amerykańska szkoła US-Navi opracowała program, który ma pomóc pilotom zaśnięciu w ciągu 2 minut albo krócej.

Tak jak już pisałem, wojskowa metoda zasypiania w 10 sekund wprawdzie Trwała 2 minuty, jednak uczeni twierdzą, że te ostatnie 10 sekund jest najważniejsze. Amerykańska szkoła marynarki wojennej i US Navy opracowała program, który pomaga żołnierzom w szybkim zasypianiu po 6 tygodniach szkolenia. Szkoła przyznaje, że aż 96% osób, które wzięło udział w eksperymencie, to go oponowało niemalże do perfekcji.

Na początku należy rozluźnić wszystkie 43 mięśnie twarzy, zamknąć oczy i relaksować się po tym, jak rozluźniamy mięśnie twarzy, należy opuścić ramiona tak nisko jak to możliwe? 3 krokiem jest wydech, rozluźniając przy tym klatkę piersiową po tym jak zrelaksowaliśmy górną część ciała, czas przejść do nóg. Tak samo jak w przypadku ramion musimy rozluźnić nogi zaczynając od uda do łydki. Jednak rzeczą najważniejszą jest zrelaksowanie umysłu.

Przez 10 sekund powinniśmy zapomnieć o wszystkich problemach i od do rękach całego dnia najlepiej wyobrazić sobie jakąś relaksującą scenę. Jeżeli to nie zadziała, trzeba powtarzać słowa nie myśl przez 10 sekund, jednak nie każdy po pierwszym tygodniu opanowywania tej metody będzie zasypiał w szybkim czasie.

Metody zasypiania w 60 sekund brzmi następująco,

jest to tak zwana metoda oddychania 478 po połączeniu mocy medytacji i wizualizacji. Też potrzeba praktyki. Na początku powinniśmy przyłożyć czubek języka do górnej części ust. Właściwie w miejsce za 2-oma przednimi zębami należy cały czas trzymać język w razie potrzeby, można zamknąć usta, potem musimy lekko rozchylić swoje usta, następnie zamknąć się i zacząć oddychanie przez nos, licząc przy tym do 4 w swojej głowie, następnie wstrzymać oddech na 7 sekund po upłynięciu 7 sekund musimy wdychać powietrze przez nos. Musimy unikać czujności podczas każdego cyklu w najlepiej robić to bezmyślnie. Jednak jeżeli chcecie bardziej szczegółowy opis różnych sposobów zasypiania, to napiszcie w komentarzu SEN, a wyślemy do was plik PDF z różnymi metodami na szybkie zasypianie.

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: