kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

EcomPartners – jak zarabiać w 2023 roku

Programy partnerskie

ecompartners

Programy partnerskie są jednymi z najbardziej skutecznych sposobów na zarabianie online, zarabianie na blogu, czy też sposób na dorobienie sobie do domowego budżetu. Programów partnerskich jest wiele, ale śmiało mogę wam polecić program EcomPartners, może on się pochwalić wysokimi prowizjami co jest kluczowe w takich programach, bo łatwiej zarobimy sprzedając coś raz niż dwa razy i zarobić za podwójną sprzedaż tyle co tu za jedną. Jak działa ten program partnerski i co warto o nim wiedzieć, oraz jakie są opinie wśród użytkowników tej platformy?

Jak się zarejestrować w EcomPartners

Podstawą rozpoczęcia zarabiania na tej platformie jest założenie konta – rejestracja w EcomPartners

Zarejestruj się w EcomPartners

Zakładanie konta jest bardzo proste i intuicyjne. Musimy podać imię, nazwisko, login i adres e-mail. Jeśli posiadamy, albo chcemy wpisać adres strony internetowej lub social media, to możemy, ale nie jest to konieczne przy zakładaniu konta i możemy to pominąć. Tradycyjnie wymagane jest zaakceptowanie regulaminu i potwierdzenie wiadomości, która przyjdzie na nasz adres mailowy, klikamy w link wracamy na stronę i logujemy się.

I od teraz możemy przejść na nasze konto i zacząć zarabiać pieniądze.

Jak zarabiać z EcomPartners

Zarabianie z EcomPartners jest proste, gdyż otrzymujemy prowizję za każdą udaną sprzedaż dokonaną przy pomocy naszego linku partnerskiego, nic prostszego 🙂 Naszym zadaniem jest promowanie tych produktów na wszelakie sposoby i nie musimy przejmować się wysyłką, płatnościami i wszelkimi innymi sprawami. Jedyne co musi się wydarzyć, abyśmy zaczęli zarabiać to sprawienie by ktoś zainteresował się ofertą i kupił produkt z naszego linku. Linki znajdziemy w zakładce Rozpocznij promowanie, oraz materiały do promocji takie jak wideo, bannery i kodami rabatowe, które ułatwiają sprzedaż.

Gdzie promować produkty z programów partnerskich takich jak EcomPartners

Promować można wszędzie gdzie to możliwe, począwszy od Facebooka, olx , grupy tematyczne, bloga, tubler, TikTok – jest świetnym narzędziem do promowania treści i ma niski koszt reklam, ale i każda platforma na, której tylko da się coś promować się nada.

Polecamy również program partnerski M2M skupia się na produktach bankowych i daje świetne przychody.

Ile można zarobić z EcomPartners?

Każdy kto się interesuje zarabianiem online wie, że na programach partnerskich zarabia się najwięcej, gdyż mają wysokie prowizje, a z roku na rok coraz więcej ludzi robi zakupy online i w coraz większej ilości. Zarabianie w EcomPartners jest proste, ale to ile zarobimy zależy od kilku czynników:

  • wysokości prowizji – zazwyczaj kilkadziesiąt złotych na jednym produkcie
  • ilości zamówień – zależy od naszych umiejętności
  • ewentualnych reklamacji – na co nie mamy wpływu, za to możemy niestety stracić prowizję, jeśli klient nie będzie zadowolony z zakupu i dokona zwrotu.

Dla przykładu posłużymy się blenderm Blendy Go 2, w którym prowizja wynosi 35,80 zł za każdą udaną sprzedaż.

Załóżmy, że sprzedamy 1 blender dziennie, wtedy w miesiąc zarobimy 1074 zł, co jest satysfakcjonującą kwotą i może być świetnym dodatkiem do domowego budżetu, albo można to zainwestować w reklamę promowanych przez nas produktów i zwiększyć zyski, ale to nie wszystko bo jak uda nam się sprzedawać po 10 blenderów dziennie będzie zarabiać już naprawdę dobre pieniądze pozwalające już żyć na dobrym poziomie a, kwota ta wynosi już w tym wypadku 10740 zł 🙂

Trzeba pamiętać, że w programie partnerskim EcomPartners jest wiele produktów, które możemy promować i zwiększać nasze zyski, ale również możemy korzystać z innych programów partnerskich z różnymi ofertami z rożnych dziedzin, albo zarabiać w inny sposób, gdyż sposobów na zarabianie online, prace zdalną jest bardzo wiele i nic nas nie ogranicza.

Jakie trzeba spełniać warunki, aby zarabiać z EcomPartners?

Aby zarabiać z EcomPartners nie trzeba zakładać działalności, ani zgłaszać się do jakiś urzędów. Założenie konta nie zobowiązuje nas do niczego – pracujemy w tedy kiedy chcemy i ile chcemy, a po uzbieraniu minimalnej kwoty możemy wypłacić zarobioną prowizję.

Rozliczać się można na dwa sposoby odbywa się to za pomocą:

  • faktury, jak prowadzimy działalność gospodarczą
  • rachunku, jak nie mamy działalności 🙂

Wypłata w EcomPartners

Wypłatę w EcomPartners możemy zlecić jak uzbieramy minimum 100 złotych, co nie powinno zająć zbyt wiele czasu.

Wypłata zajmuje około 2-3 dni od zgłoszenia zlecenia i możliwa jest tylko na konto bankowe.

Bez konta bankowego trudno będzie nam zarabiać online, zarabiać zdalnie dlatego warto mieć konto bankowe i najlepiej osobne służące specjalnie do tego typu przedsięwzięć, żeby mieć wszystko uporządkowane. Polecam sprawdzić nasz nasze oferty kont bankowych i podjąć najlepszą dla siebie decyzję, która zapewne ułatwi funkcjonowanie podczas zarabiania online.

Lista najlepszych kont internetowych niezbędnych przy zarabianiu online

Program poleceń EcomPartners, czy warto?

Tak jak większość programów partnerskich, tak i w EcomPartners mamy możliwość zapraszania osób do udziału w zarabianiu na tej platformie. Zapraszanie tradycyjnie odbywa się przez nasz indywidualny reflink – link polecający/zapraszający, który mamy w sekcji Rejestracja pod-partnerów. Od każdej pozyskanej osoby dostajemy 10% prowizji z transakcji przeprowadzonych przez tą osobę.

Nasza opinia o EcomPartners

EcomPartners w internecie ma bardzo dobre opinie, i warto zwrócić uwagę na wysokość prowizji min. 20%, to bardzo dużo, a dzięki temu zebranie z EcomPartners jest bardzo satysfakcjonujące. Według nas to świetny sposób na zarabianie online, a ta platforma ma bardzo ciekawe produkty, które łatwo jest sprzedać, ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że platforma nie ma bardzo rozbudowanej liczby produktów za to bardzo dobrej jakości, a do tego rozwija się w bardzo szybkim tempie więc co chwilę dochodzą nowe produkty i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Zarejestruj się w EcomPartners

DeFi – Rewolucja w Świecie Inwestycji Dostępna dla Każdego

Aplikacja, która pozwala zarabiać pieniądze za zdjęcia!

Tworzenie i sprzedaż audiobooków: Jak zacząć, gdzie sprzedawać i ile można zarobić

Pasywny dochód online: 3 niszowe sposoby na zarabianie, które wymagają minimalnego wysiłku

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: