kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

Mąka ze świerszczy & o co chodzi? I krótka Ankieta która sprawi, że..

Mąka ze świerszczy Fakt czy Mit?

Niebawem świerszcze mogą zacząć odgrywać ważniejszą rolę niż dźwięczne przygrywanie nam podczas ciepłych letnich wieczorów, a mianowicie rolę produktu spożywczego 🤮. Już dziś możemy kupić wytwarzaną z tych owadów mąkę i tu zadajmy sobie pytanie: czy warto po nią sięgnąć?

Otóż sprawa nie jest prosta, pomijając uprzedzenia, wygląd i pochodzenie takie mąki, a w szczególności to z czego powstała, trzeba wziąć pod lupę działania długofalowe spożywania tych produktów i wszelkie sprawy hodowlane.

1.Co jak uciekną z hodowli, co ze środowiskiem

2.Człowiek nie trawi chityny

3.Wpływ chityny długofalowy przy spożyciu

4.pasożyty, pleśnie, wirusy – jak sprawdzić – zbadać każdego owada i robaka

Trzeba też dodać, że jest bardzo trudno uzyskać ładne wypieki przy użyciu takiej mąki, gdyż nie lepi się i ma nie typową… wszystko w zasadzie ma nie typowe szczególnie dla naszej europejskiej kuchni do której od pokoleń jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni.

Czy warto po nią sięgnąć, myślę że tak przynajmniej raz, choć by po to by wyrobić swoją opinię na ten temat, gdyż jak to się mawia “są gusty i guściki”, ale każdy ma swój 🙂

Tylko jedna firma z zezwoleniem na produkcję

Jak do tej pory, rozporządzenie zezwalające na wprowadzenie do obrotu mąki ze świerszczy dotyczy tylko jednego producenta z WietnamuI tu zachodzi pytanie: Kto dostał za to w łapę?

Czy zmuszą nas do jedzenia mąki ze świerszczy?

Niestety, prawdopodobnie częściowo TAK. Zamiast zwykłej mąki w wielu produktach po których byśmy się nie spodziewali, będzie używana mąka takiego pochodzenia – od owadzia i od robacza.

Według planów spożycie mięsa ma się znacznie zmniejszyć, a zwiększyć spożycie wszelkich innych alternatywnych wymysłów ludzi którzy i tak dalej będą jeść mięsa, mimo głoszonych poglądów. Będzie podział Pan Bogaty je mięso Pan Biedny je to co wypełźnie z resztek zepsutych z uczty Pana Bogatego, a wszyscy będą temu przyklaskiwać bo to jest ekologiczne przecież i zapobiegnie niszczeniu marzeń krów o szczęśliwym i dostatnim życiu, bardzo szlachetne 🙂

Co sądzimy o mące ze świerszczy i innych podobnych produktach

Myślę, że po przeczytaniu tego co napisane zostało powyżej nasza opinia na ten temat jest dobrze znana, ale liczymy na wasze wypowiedzi w komentarzach na dole i do wspólnej dyskusji.

Ankieta na temat mąki ze świerszczy i pochodnych

Nowe wstrząsające ustalenia śledczych. Kobieta żyła, gdy śmieciarka jechała na wysypisko

“Władimirze, zamknij się. Milcz!” Zbeształ Putina..

Nakaz aresztowania Władimira Putina, obywatele Moskwy nie dowierzają

Mąka ze świerszczy & o co chodzi? I krótka Ankieta która sprawi, że..

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: