kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

Nakaz aresztowania Władimira Putina, obywatele Moskwy nie dowierzają

Z przeprowadzonej sondy ulicznej na ulicach Moskwy wynika, że Rosjanie nie obawiają się aresztowania swojego prezydenta, Władimira Putina. Większość respondentów nie wierzy w możliwość jego zatrzymania i osadzenia w więzieniu.

Władze Międzynarodowego Trybunału Karnego wydały nakaz aresztowania Władimira Putina na wniosek prokuratury. Orzekły one, że istnieją uzasadnione podstawy do podejrzeń, iż prezydent Rosji jest odpowiedzialny za popełnienie zbrodni wojennych, w tym bezprawne deportacje dzieci z obszarów Ukrainy okupowanych przez Rosję do Rosji.

“Będziemy go chronić”

Redaktorzy serwisu Echo Kaukazu przeprowadzili wywiady z mieszkańcami Moskwy, w których pytali o ich opinie na temat nakazu aresztowania Władimira Putina.

 Putin? Nikt go nie aresztuje. Raczej on aresztuje wszystkich – odpowiedział z uśmiechem młody mężczyzna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

– My, Rosjanie, będziemy go chronić – mówi kolejny mężczyzna.

– Byłoby szkoda, gdyby nasz prezydent został aresztowany. Ale, żeby być szczerym, nie sądzę, żeby to było możliwe – uśmiecha się nerwowo młoda kobieta. I wyjaśnia: – Dlatego, że to osoba publiczna i prezydent kraju.

– A jak to sobie wyobrażasz? – dziwi się kolejna kobieta. – Każdy prezydent ma immunitet. Nie może zostać aresztowany, chyba że decyzję podejmą odpowiednie wewnętrzne organy państwowe.

“Rosjanie nie wierzą, że Putina można aresztować. W Miloszevicia też nie wierzyli, a Kaddafi nawet nie stanął przed sądem (został zabity w 2011 roku – red.). Jest więc wiele różnych możliwości!” – skomentował na Twitterze Anton Heraszczenko, były wiceminister spraw wewnętrznych.

Co sądzisz o tym kroku i czy uważasz, że ma on jakikolwiek realny wpływ? Zachęcam do wyrażenia swojej opinii w komentarzach pod tym artykułem.

Jak zarabiać na Facebooku? 5 sposobów na zarabianie online na Facebooku 🙂 – kasa-24.pl

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: