kasa-24.pl

ZARABIANIE ONLINE – Zwiększ z swoje zasięgi TikTok, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch,YouTube. Najniższe ceny w Polsce

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki online?

Ustawa nie określa maksymalnej kwoty pożyczki, którą można wziąć. To decyzja firm pożyczkowych, które samodzielnie ustalają górną granicę kwot, które są gotowe wypłacić. Choć zazwyczaj to kredyty bankowe kojarzą się z wysokimi sumami, to na rynku pożyczek można znaleźć instytucje pozabankowe, które również oferują znaczne kwoty. Co więcej, te firmy mają istotną przewagę, gdyż wypłacają środki nawet w kilka minut po złożeniu wniosku. Czy chcesz wiedzieć, u którego pożyczkodawcy można uzyskać najwyższą pożyczkę online? Sprawdźmy to razem!

Pożyczka do 60 tysięcy przez internet

Gdy przegląda się witryny internetowe firm pożyczkowych, łatwo zauważyć, że najpopularniejsze modele oferują pożyczki online w wysokości do 10 tysięcy lub do 20 tysięcy złotych. Rzadko która instytucja pozabankowa udziela wyższych pożyczek, szczególnie że wiele z nich oferuje tak zwane chwilówki – czyli pożyczki na krótki okres, zwykle na 1 lub 2 miesiące. W tej sytuacji wyróżnia się firma Smartney, która oferuje pożyczki do 60 tysięcy złotych, z okresem spłaty nawet do 96 miesięcy.

Jest to kwota zbliżona do tej oferowanej przez banki w kredytach konsumpcyjnych, lecz różni się od nich znacznie. Po pierwsze, czas oczekiwania na decyzję kredytową jest znacznie krótszy. Smartney automatycznie ocenia zdolność kredytową klienta, dzięki czemu decyzja i wypłata środków następują w ciągu kilku minut. Dodatkowo, nie trzeba dostarczać dokumentów finansowych ani innych zaświadczeń. Klient jest weryfikowany na podstawie danych z dowodu osobistego oraz konta bankowego, podczas bezpiecznej sesji z wykorzystaniem Kontomatik.

Maksymalna kwota pożyczki a zdolność kredytowa

Kwota pożyczki online, która jest możliwa do uzyskania, zależy od zdolności kredytowej każdej konkretnej osoby. Nie ma tutaj jednoznacznych wytycznych, ponieważ każdy pożyczkodawca ma swoje własne wewnętrzne regulacje oraz bierze pod uwagę różne czynniki. Dlatego też, choć Smartney oferuje pożyczki do 60 tysięcy złotych, nie każdy będzie miał taką możliwość. Warto jednak pamiętać, że decyzja odmowna wcale nie oznacza, że cały wniosek o pożyczkę został odrzucony. Często pożyczkodawcy proponują niższą kwotę, którą dana osoba może uzyskać. Warto także skontaktować się z pożyczkodawcą w przypadku pytań czy wątpliwości. Niektóre firmy wskazują już na etapie składania wniosku maksymalną kwotę, którą dana osoba może otrzymać, co ułatwia podjęcie decyzji o wysokości pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowana/ny pożyczką zapraszamy do naszej oferty

najnowsze.oferty-kredytowe

Komentarze

Krzysztof Dzierża

Share via
Copy link
%d bloggers like this: