#KASA-24.pl

zarabianie-online

BLOGOWANIE OD A do Z

kasa-24.pl BLOGOWANIE OD A DO Z

Za moment dowiesz się:

krok 1 Wybór tematu (niszy) bloga: Pokaże Ci sposoby, jak wybrać tematykę Twojego bloga, aby blogowanie stało się Twoją pasją…
krok 2 Rejestracja domeny: Posiadanie własnej i domeny do klucz do profesjonalnego blogowania. Pokaże Ci jak krok po kroku zarejestrować swoją własną domenę, którą polubi Google, przyciągnie czytelników.
krok 3 Wybór serwera: Podpowiem Ci jak wybrać odpowiedni do blogowania serwer. Odpowiedni, znaczy nie za tani, nie za drogi – dostosowany do potrzeb i obciążeń.
krok 4 Instalacja bloga: Ze mną nie musisz znać się na informatyce. Praktyczny poradnik pokaże Ci jak zainstalować pliki bloga na serwerze, krok po kroku – bez umiejętności programowania.
krok 5 Konfiguracja bloga: Konfiguracja bloga jest bardzo ważna. Poznasz panel administracyjny od podszewki jak również podpowiem Ci z jakich narzędzi skorzystać, aby blogowanie było jeszcze bardziej automatyczne.
krok 6 Pierwsze posty:  krok po kroku
krok 7 Optymalizacja bloga: Czyli jak zoptymalizować bloga. Zaczniemy od optymalizacji wpisów, układu strony i zamieszczanie elementów dochodowych. Poznasz różnice między dobrze, a źle zoptymalizowanymi stronami.
krok 8 Promocja bloga: W tym kroku czas na promocję i generowanie ruchu czytelników na Twoim blogu. Sposobów jest naprawdę wiele. Ja pokaże Ci skuteczne, przetestowane sposoby, które sam wykorzystuje na co dzień. Poznasz sekretne sposoby pozycjonowania, które wywindują Twój blog na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google i nie tylko.
krok 9 Sposoby na zarabianie na własnym blogu: Mamy bloga, mamy ruch, czas na …. zarabianie na blogu. Wskaże Ci praktyczne i przetestowane sposoby zarabiania na blogu. Poznasz siłę programów partnerskich, płatnych artykułów, współpracy z firmami branżowymi, współpracą z YouTube i nie tylko.
krok 1Wybór tematu (niszy) bloga

Człowiek, Osoby, Twarz, Glasse, Wybór

Najpierw trzeba pomyśleć o czym chcemy pisać by sprawiało nam to przyjemność ,a do tego też dobrze mieć wiedzę na dany temat, a na tej podstawie choć to nie konieczne będziesz potem tworzyć nazwę twojej strony www.

1. Podróże, które odbywasz, miejsca, które odwiedzasz nie musisz pisać o podróży dookoła świata  czy o jakiś unikalnych miejscach ale np. o ciekawych zakątkach, które znajdziesz w swoim mieście.

2. Sport, który uprawiasz. Gdzie jeździsz na rowerze / rolkach, gdzie pływasz żaglówką, gdzie się wspinasz. Jakiego sprzętu używasz.

3. Internet — ciekawe strony, ciekawe artykuły, które czytałeś. Ciekawe darmowe usługi, z których można skorzystać. i tp.

4. Książki — recenzje przeczytanych przez Ciebie książek, nowości wydawnicze, zapowiedzi, relacje z targów książki, i tak dalej…

5. Filmy, kino — jak wyżej.

6. Plotki z wielkiego świata, sportu, muzyki, filmu.

7. Wydarzenia sportowe

8. O samochodzie lub samochodach.

9. Blog fotograficzny ze zdjęciami.

10. Blog fotograficzny o tym, jak robić zdjęcia. Artykuły o komponowaniu scen, wykorzystywaniu ustawień w aparacie i obróbka zdjęć.

11. Informacje dla webmasterów. Jakie darmowe usługi wbudować w stronę? Jak pozycjonować stronę.   Jak na niej zarobić? Co nowego w świecie WWW? Konkursy na strony WWW, programy do edycji kodu i obrazków.

12. Elektroniczne gadżety, którymi się bawisz.

13. Programy na Twoją komórkę. Gdzie je znaleźć i jak używać.

14. Gadżety na komórkę — loga, dzwonki.  Gdzie i skąd można je ściągnąć.

15. Opowiadania / wiersze, które piszesz.

16. O sztukach teatralnych

17. Testy domowych środków czystości

18. Dobre miejsca, w których można smacznie i tanio zjeść na mieście.

19. Ciekawe aukcje na Allegro..

20. Śmieszne zdjęcia 

21. O gotowaniu.

22. Informacje o Twojej pracy

23. Jakie ciekawe sukienki / buty udało Ci się kupić.

24. Blog z dowcipami

25. Blog dla programistów

26. Prywatne informacje z życia.

27. Majsterkowanie.

28. Blog o walce z chorobą.

29. Życie kulturalne 

30. Fanblog o Twoim ulubionym celebrity

31. Darmowe oprogramowanie.

32. Linux

33. Inwestowanie pieniędzy w teorii i praktyce. Oszczędzanie pieniędzy.

34. Blog o sprzęcie

35. Rozwój duchowy i personalny

36. Diety.

37. Ćwiczenia fizyczne

38. Informacje kolekcjonerskie

39. Oprogramowanie 

40. Budowa domu.

41. Remont i modernizacja domu.

42. Ebiznes — porady dla prowadzących sklep internetowy czy inne dowolne przedsięwzięcie ebiznesowe. Jak organizować promocje. Jak się reklamować w internecie i poza nim.

43. Reklamowanie w systemach reklamy kontekstowej (AdWords, Onet Boksy, itd.). Skuteczność kampanii, co robić by reklamować się taniej i lepiej.

44. Nauka języka obcego.

45. Produkty i usługi Google. Jest ich coraz więcej a najczęściej instrukcje do nich są po angielsku. Jak je wykorzystywać i czy warto instalować Firefoksa z paskiem narzędzi Google?

46. Hostingi 

47. Pozycjonowanie i optymalizacja witryn internetowych. Porady, nowości ze świata wyszukiwarek.

48. MP3 do słuchania. Filmy do ściągania

49. Astronomiczne

50. Wszelkie ciekawostki na dany temat. Najlepiej na temat techniczny lub związany z nowymi technologiami. Co znajdziesz w internecie, co sam przetestujesz, co Ci przyjdzie do głowy i TO NA CZYM SIĘ ZNASZ ALBO TO CO CIĘ INTERESUJE.


 

krok 2

Rejestracja domeny

Rejestracja domeny jest niezwykle prosta.

 Skorzystaj z wyszukiwarki domen, aby podjąć decyzję co do nazwy. W odpowiedzi otrzymasz listę wszystkich rozszerzeń, które są wolne z wybraną przez Ciebie frazą. Jeśli zależy Ci na ochronie unikalnej nazwy swojej marki i produktów, pomyśl o zarejestrowaniu kilkunastu najpopularniejszych domen, które zostaną zaprezentowane w wyszukiwarce domen. Po złożeniu zamówienia obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego opłać zamówienie jak najszybciej.

POLECAMY SKORZYSTANIE Z NAZWA.PL 

Wraz z kodem : pa82-3548-4397 zniżka 20% na wszystkie usługi nazwa.pl.